Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
E kad se vučko vrati,dobićemo više nego što su nam ovi dali.Pratite samo.
A to što će nam uzeti na ćupriji,to nije bitno.
 
Po ovoj izjavi vidi se da je Radoslav razocaran s ovim sto su nam obecali i da je trebalo mnogo vise od ovoga. Takodje mislim da je ovo samo kap u moru od onog sto bi trebalo i zato mi je zao sto se nije islo do kraja u istrajanju svih zahteva jer sad je bio pravi momenat kad im je noz bio na vratu.
Tesko da ce se vise pokrenuti toliko traktora na ulice, bar ne u skorije vreme.
Ali jbg mora neko da zasere stvar, kako, zasto i radi cega, mozda ce vreme pokazati!
 
@olalija ,molim te ako nije tajna zašto si se zadnjih dana povukao sa pregovora u vladi? Možda grešim ali na tim skupovima zadnjih dana nisam te uočio za stolom......
I zašto na kraju spominju da je dogovor postignut sa udruženjem iz Stiga i južni Banat a Inicijativa se ne spominje?
Koordinator iz Vrsca nije bio uopste kontaktiran po pitanju toga dali prihvataju ponudjene uslove, a uspeo je izvuci na ulice Vrsca 100 traktora.
Pisao sam ranije o tim kontaktima i za vreme blokada izmedju koordinatora.
 
Imate kompletnu izjavu Radoslava,traje oko 5 min
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...Sada-kao-generali-posle-izgubljene-bitke.html

citav tekst vrlo zanimljiv
ima tu puno jos informacija koje su ne jasne kao naprimer ovo

Ističe da su neki ljudi potpisali tri sata pre nego što su oni u Novom Sadu išta odlučili.
"Oni su bili jedna kolona, a mi smo predstavljali poštene poljoprivrednike", kaže Adamović i dodaje da je zadovoljan što su pokazali minimalnu slogu.

----Vlada je postigla dogovor sa udruženjem Stig iz Požarevca i grupom građana Južni Banat.----

sa nedeljkom iz Stiga sam ovde imao raspravu u zatvorenoj temi chat
ako su stvarno potpisali nesto pre bilo kakvih konsultacija sa ostatkom srbije,izgleda da sam nazalost ipak bio u pravu
 
Ima ovde dosta mesta za nagađanje ko je šta uradio, ko je šta rekao, ko je šta potpisao, ko je šta izjavio.

Možda bi bilo dobro da se sačeka zvanično pa će se znati ko je šta zaista uradio. Ovako ne vidim neki smisao.
 
Imate kompletnu izjavu Radoslava,traje oko 5 min
https://www.021.rs/story/Novi-Sad/V...Sada-kao-generali-posle-izgubljene-bitke.html

citav tekst vrlo zanimljiv
ima tu puno jos informacija koje su ne jasne kao naprimer ovo

Ističe da su neki ljudi potpisali tri sata pre nego što su oni u Novom Sadu išta odlučili.
"Oni su bili jedna kolona, a mi smo predstavljali poštene poljoprivrednike", kaže Adamović i dodaje da je zadovoljan što su pokazali minimalnu slogu.

----Vlada je postigla dogovor sa udruženjem Stig iz Požarevca i grupom građana Južni Banat.----

sa nedeljkom iz Stiga sam ovde imao raspravu u zatvorenoj temi chat
ako su stvarno potpisali nesto pre bilo kakvih konsultacija sa ostatkom srbije,izgleda da sam nazalost ipak bio u pravu
Pa to je onaj Jovan Jovanov, pojavio se na poslednjem sastanku, on je iz juznog banata...napisao sam ovde u temi da je objavio dokumenta za potpis koja se ne slažu sa uslovima IZOPS-a...Stig je bio uz Radoslava ali ne znam na kraju da li se nešto iskundačilo.. Nedeljko se ovde ne oglašava danima a ranije je bio aktivan i izričit..
 
Verujte da Radoslavu ni malo nije bilo lako. Inicijativa se skupila spontano sa relativno malo clanova, ali su izasli sa nekim zahtevima. Kako se koje udruzenje ili grupa prikljucivala imala je svoje zahteve, pa je bilo nezgodno na pregovorima u vladi uvek izlaziti sa novim ili razlicitim predlozima za istu stvar. Verujte da su imali razlicite pretnje od raznih sluzbi i to treba da je jasno svakom ko im bilo sta zamera. Da li ce Radoslav pricati ovde o tim stvarima ne znam. Videlo se na njemu da mu je dosta svega jer je bilo tesko razgovarati sa masom na ulici i slusati njihove predloge, a narocito su bili teski i napeti ti pregovori u vladi kad ovi donesu gomilu papira i stotine argumenata koje treba kontraargumentima pobiti. Lako je biti posle bitke general, a najglasniji i naj pametniji su oni koji u toj bitki nisu ni ucestvovali.
 
Po ovoj izjavi vidi se da je Radoslav razocaran s ovim sto su nam obecali i da je trebalo mnogo vise od ovoga. Takodje mislim da je ovo samo kap u moru od onog sto bi trebalo i zato mi je zao sto se nije islo do kraja u istrajanju svih zahteva jer sad je bio pravi momenat kad im je noz bio na vratu.
Tesko da ce se vise pokrenuti toliko traktora na ulice, bar ne u skorije vreme.
Ali jbg mora neko da zasere stvar, kako, zasto i radi cega, mozda ce vreme pokazati!
Ko sa radikalima tikve sadi.

Jos ce da ispadne da je sargarepa nikad manjak,a stap dugacak poprilicno.
 
Verujte da Radoslavu ni malo nije bilo lako. Inicijativa se skupila spontano sa relativno malo clanova, ali su izasli sa nekim zahtevima. Kako se koje udruzenje ili grupa prikljucivala imala je svoje zahteve, pa je bilo nezgodno na pregovorima u vladi uvek izlaziti sa novim ili razlicitim predlozima za istu stvar. Verujte da su imali razlicite pretnje od raznih sluzbi i to treba da je jasno svakom ko im bilo sta zamera. Da li ce Radoslav pricati ovde o tim stvarima ne znam. Videlo se na njemu da mu je dosta svega jer je bilo tesko razgovarati sa masom na ulici i slusati njihove predloge, a narocito su bili teski i napeti ti pregovori u vladi kad ovi donesu gomilu papira i stotine argumenata koje treba kontraargumentima pobiti. Lako je biti posle bitke general, a najglasniji i naj pametniji su oni koji u toj bitki nisu ni ucestvovali.
Čovek je sačuvao svoju čast i uspeo nešto da izbori a bilo je jako teško mogu zamisliti njemu.Podvale, dezinformacije,potkupljivanja,rasipanje ljudi,sumnja svako u svakoga, dobro je išta i uspeo,svaka mu čast.
 
Ne treba da trosimo tastature o Radoslavu, svako od nas na forumu zna kakav mu je stav i dokle bi sve ovo gurao da su i ostali bili istog misljenja!
Na zalost, jedan je odustao u prvom satu rasprave na sednici u BG a Grujic kasnije posle sednice, dok Radoslav siguran sam da nije zadovoljon ishodom i ima svoje razloge zasto nije ni otisao! Jeli Nedeljko bio na sednici?
Smrdi tu mnogo toga!
 
Pozarevljanima je ostavljeno da guraju zahteve oko sucokreta, sto meni bas nije bilo jasno, ali tako su se dogovorili. To sam licno cuo od Radoslava u NS.
 
ltfanyT.jpg
 
Nazad
Vrh