Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Kako vidim sa teme o protestima se prešlo na pljuvanje po pojedincima iz ministarstva, ili po samom ministru ili čak i predsedniku. Mislim kad ih niste pljuvali prethodnih desetak godina, otkud to sad odjedanput, ono spavalo se pa se sad probudilo.

Izvinjavam se zbog trolova ja, ali ne kontam. Ono za savetnika prošle godine ili pretpošle je dobro radio, sad loše radi.

Ili je ono kao - vidi tema o protestima, ajde da pišemo kako rukovodeći kadar loše vodi poljoprivredu - jer to nema mnogo veze sa naslovom teme.

Bilo bi svakako zanimljivije da okačite koji foto sa dešavanja, mislim ako već učestvujete.

Izvinjavam se još jednom za trolova je teme, ali nema smisla da sad svako u ovoj temi napiše nešto loše o savetniku, ministru, predsedniku (jer svi misle da oni loše rade), a zapravo je naslov teme PROTESTI, a nije naslov teme vaše mišljenje o savetniku, ministru, predsedniku.

Malo je duža poruka sa ciljem da se preskoči offtopic, ako neko ima neke komentare može mi poslati na privatnu poruku.
 
Pančevo je zatvoreno žestoko .
Na dva mesta otprilike oko 300 traktora.
Dosta naroda podržava,šalje poruku istrajte...
Medju paorima se vodi priča šireg spektra ....
Ima i provokacija ljudi sa besnim automobilima.
Nije ovo samo štrajk za cenu suncokreta ,veliko je opšte nezadovoljstvo.
 
Ne treba odustati od zahteva da suncokret bude 700E.
Ја би сада подигао на 900евра, јбг када нисте хтели да дате 700е јер сада су нам трошкови још већи због блокада. У Мађарској је цена сунцокрета 1000евра тона.
 
Sad čitam zahteve u viber grupi i ne kontam:
Gorivo da može da se toči 2 puta dnevno. Zar nije trenutno 600 lit dnevno ili 10 puta? Po 179 din...
I zašto se pristaje na 535e po toni suncokreta?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Sad čitam zahteve u viber grupi i ne kontam:
Gorivo da može da se toči 2 puta dnevno. Zar nije trenutno 600 lit dnevno ili 10 puta? Po 179 din...
I zašto se pristaje na 535e po toni suncokreta?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Nije 10 puta vec dosta duuuug vremenski period, bilo jedno vreme da samo 1 mozes za 24 sata da sipas na karticu...
 
Bili su ogranicili tocenje goriva na samo jednom dnevno. Sto se tice suncokreta moj zakljucak je da ljudi koji su osnovali inicijativu i nemaju toliko suncokreta u svom ataru i da ih cena toliko ne dotice pa su pregovore oko suncokreta prepustili Pozarevcu. To mi nikako nije jasno sto sam im i rekao u Novom Sadu, pogotovo sto su svi nepoverljivi prema tim Pozarevljanima. Ako je tacna informacija da je u Madjarskoj 1000E tona o cemu onda da pricamo.
 
Sad čitam zahteve u viber grupi i ne kontam:
Gorivo da može da se toči 2 puta dnevno. Zar nije trenutno 600 lit dnevno ili 10 puta? Po 179 din...
I zašto se pristaje na 535e po toni suncokreta?

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Druze da se pristaje ne bi traktori bili gde jesu!
 
Nazad
Vrh