Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 68,9%
  • Ne

    Glasovi: 112 31,1%

  • Ukupno glasača
    360
Gorivo nisam točio od žetve pšenice pa nisam znao da su ograičili. A i 2 puta dnevno je kerin k....
Kada upalim kombajn to je 200 lit dnevno. Znači treba početi vući kući kao hrčak 2 meseca ranije da bi nakupio za suncokret, kukuruz i na kraju oranje.... pffff
A za cenu suncokreta stvarno mi nije jasno. Ot toga je počelo, i tu se prvo popustilo.
Ja rešio da ove jeseni sve ostavljam kod kuće, pa šta bude.
Prikolice i neke mašine neka kisnu, a robu trpam gde god budem mogao. Da vidim i ovakav scenario....
@diesel d-60 pročitaj zahteve za spremljene za vladu...



Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
6bbff0bf235eb7c7f91d08327fff33e9.jpg
 
Чак по закону гориво не можеш точити ни у било какве канте, већ баш намењене за безбедно транспортовање горива. Срећа па нам то још не гледају.
 
Raskrnica kod Idvora opet jutros od 8 blokirana . Na sat vremena se pustaju vozila . Ako danas paori ne popuste i ostanu dosledni svojim zahtevima eto i mene tamo . Inace i sljivari su najavili proteste i pridruzivanje protestu .
 
Juce je bio blokiran ulaz u Vrscu. Bilo je oko 100 traktora.
Danas iz Lokava i 2 traktora iz opstine Plandiste su krenuli ka Pancevu.
U Alibunaru ce im se pridruziti traktori iz Dobrice, Ilandze, Kozjaka, Seleusa i verovatno gore na raskrsnici Karlovcani. Svi na okupu u 10 h ce blokirati negde u Vladimirovcu put Beograd-Vrsac!
 
Zasto se blokira pravac prema bgdu?
Po meni je to glupo da gluplje nemoze biti, ja bih sve pustio da idu za bg, a blokirao izlaz iz bgda, grad se puni vozilima al izlaska nema i tako se blokira ceo bgd sa periferije, sami ce sebe da izblokiraju
Zanimljivo razmišljanje, po meni za odličan 5!

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ја би сада подигао на 900евра, јбг када нисте хтели да дате 700е јер сада су нам трошкови још већи због блокада. У Мађарској је цена сунцокрета 1000евра тона.
Juče je neko objavio msm u grupi i incijativa da Kite u Mađarskoj daje 280.000 Ft plus PDV a to je cca 700 evra plus PDV
 
Kaže Vrhovni da kad se ide na blokade da se ne uzima Nisovom karticom gorivo.
More da se traži da to ponovi u Novom Sadu, Subotici, Vršcu, Obrenovcu....
 
Nazad
Vrh