Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Bezimeni se zove Srdjan Zunic. Laprda da se ne trazi pomoc od Vucica, a kada je imao problem privatne prirode kada se zalio na teror policije i drugih drzavnih organa, tri dana je sa porodicom strajkovao ispred predsednistva Srbije i trazio prijem kod tog istog Vucica. Na snimku je puno pricao, ali nista konkretno nije rekao.
Ja ga pratim od početka.Mora se znati uzrok.Ne bi trebalo donositi zaključke na brzinu.Da nam je više takvih...a ne kao Ćuta i muta.Dočepali se skupštine i baš ih briga za sve.Srđan ih je sve razotkrio pa mnogo smeta ovom režimu.Ako te ne mrzi ima sve od prijavljivanja UČK ekstremiste pa preko paljenja lokala...
 
Ja ga pratim od početka.Mora se znati uzrok.Ne bi trebalo donositi zaključke na brzinu.Da nam je više takvih...a ne kao Ćuta i muta.Dočepali se skupštine i baš ih briga za sve.Srđan ih je sve razotkrio pa mnogo smeta ovom režimu.Ako te ne mrzi ima sve od prijavljivanja UČK ekstremiste pa preko paljenja lokala...
Ako je ovo mesto gde treba da izjavi ko je kome decko onda jbg ne pratim vise ovu temu .PODRSKA LJUDI
 
Svaka cast gosp Slankamencu na izjavi ali zato ovaj bezimeni je usrao sve.Bez politicara i pozdrav za sve
Slankamenac je kisnuo i imaće nekog roda i ti svi zahtevi su za one koji će imati nešto robe
Žunić je u pravu ...sav protest je otišao u k....c
Ove samozvane vođe Adamović , Grujić i Slankamenac pucaju praznom puškom
 
Poslednja izmena:
Šta je to Žunić izjavio.Ako može link.On je juče imao problem sa iseljenjem pa ako je stigao da isprati i poljoprivredne proteste onda svaka čast.Da li je nekog očepio ili šta.Za Ćutu znam da ga je razotkrio...
 
Jedini uspeh ovih protesta se da se javnost upozna sa posledicama suše i da vlada preduzme makar nešo......sve ostalo je sada manje bitno
Da nije suše ne bi bio ni takav odziv
 
Slankamenac he kisnuo i imaće nekog roda i ti svi zahtevi su za one koji će imati nešto robe
Žunić je u pravu ...sav protest je otišao u k....c
Ove samozvane vođe Adamović , Grujić i Slankamenac pucaju praznom puškom
Samozvane???? Sta ti ocekujes da ih Vucic ustolici? Prazne su im puske jer se odazvalo 50 traktora. Svi bi mi 700e za suncokret i jeftino djubre i subvencije, ali iz fotelje, sa posla ili iz kombajna. Oni su ipak tamo na ovom suncu. Razgovram danas sa jednim iz Mokrina i kaze jel znas ti koliko ce mi se istrcati gume do Novog Sada na Dzoniki jel znas koliko su one skuplje od tvojih na rusu. I sta reci?
 
Ja sam mislio da će prvi zahtevi biti: plavi dizel, veće subvencije, realne cene polj.proizvoda,ukidanje kojekakvih zabrana izvoza,kontrola cene đubriva,regulisanje zaostalog duga za PIO i socijalno...
Све то да би се решило иницијатива мора по сваку цену ући у радну групу што и јесте циљ. Овако са ногу на сред улице је немогуће одрадити све захтеве.
 
Nazad
Vrh