Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Opstina Ruma,verovatno jedina u Srbiji je proletos pomogla gazdinstva sa 30 000 dinara po gazdinstvu (ko je hteo da se gura i ceka u redu) i odatle toliko zadovoljstvo i sreca pa kod nas niko ne zeli da protestuje. Za sitne se novce prodali!
 
Ostavka ministra
Reprogram kredita
Ostavka pokrajinskog sekretara
Donošenje prave strategije poljoprivrede a ne vladanje uredbama
Itd....
Zahtevi moraju biti radikalni da bi se nesto i dobilo a od blagih zahteva mozemo dobiti nista
 
Ma uopste mi nije bitno ko je nego samo da se organizujemo, a ne da ovako sedimo skrstenih ruku. Nas par smo pricali, ali bez kordinacije ne vredi.
 
Na prinos od 6,7 meteri po jutru suncokreta raspravljati o ceni a još ni sa žitom nismo načisto..Prvi bi zahtev valjda trebao biti proglašenje elementarne nepogode i učešće države u pomoći poljoprivrednicima.Ja sam izneo par predloga ali pošto ja ne izlazim sa traktorom to se ne priznaje.
Pa zar gorivo nije 179 za poljoprivrednike.
 
U institucije necemo uci nikada, nisu glupi da nas puste, isto tako nisu glupi da neznaju kako i sta treba, nego oni nece tako nego bas ovako kako sada rade…
 
Molim te napiši kakav je plan za opštinu Zrenjanin, da li plan taj koji sam citirao iz viber grupe?
Za Zr je plan takav kako si napisao jer vas ima malo. Što se mene tiče, ako ste sposobni vi krenite na skupštinu, u realnosti možete improvizovati kad vidite koliko vas ima tj ako vas se skupi 40+, plan je bio da idete za NS i rečeno vam je da se dogovorite među sobom, niko nije hteo ništa da vam nameće, ovo je sve na dobrovoljnoj bazi...
 
Ja predlažem @Zoran0230 . E jebiga sad sam se setio nema pametan telefon, ustvari ima telefon da piše poruke na forum ali nema instaliran viber. Neka se javi neko iz opštine Kikinda da Zoranu instalira viber, za dalje proteste, da znamo šta da radimo
Smejte se vas dvojica koliko hoćete.Poruke pišem na računaru.Ali ne znam ko ste vi da bi vam se pravdao.Možda ste mnogo bliže vlasti nego što mnogi ovde misle.Takvi će biti i protesti samo sa novim predstavnikom.
 
Pa da.Viber ne može niko da prati.Sad sam shvatio zašto na taj način komunicirate.Onda nemate potrebe da se javljate ovde na forumu da gubite dragoceno vreme.Ti si kolega dobio već nešto od ove vlasti,bar si tako napisao i nemaš potrebe da se sekiraš za druge.Da si rekao ja neću da prihvatim ništa dok svi ne dobiju onda bih ti skinuo kapu.
 
Pa da.Viber ne može niko da prati.Sad sam shvatio zašto na taj način komunicirate.Onda nemate potrebe da se javljate ovde na forumu da gubite dragoceno vreme.Ti si kolega dobio već nešto od ove vlasti,bar si tako napisao i nemaš potrebe da se sekiraš za druge.Da si rekao ja neću da prihvatim ništa dok svi ne dobiju onda bih ti skinuo kapu.
Tilu Lilu, tilu Lilu. Zona sumraka. Kolega, ministar rekao đubrivo u januaru 700e, reko na televiziji, mi se samo organizovali blokirali put i oni nam rekli gde ima za 700e. Da si imao viber dobio bi i ti
 
Poslednja izmena:
Pa da.Viber ne može niko da prati.Sad sam shvatio zašto na taj način komunicirate.Onda nemate potrebe da se javljate ovde na forumu da gubite dragoceno vreme.Ti si kolega dobio već nešto od ove vlasti,bar si tako napisao i nemaš potrebe da se sekiraš za druge.Da si rekao ja neću da prihvatim ništa dok svi ne dobiju onda bih ti skinuo kapu.
Nedeljko je proletos tražio da se priključi i vojvodina pre nego što su izašli na proteste. Ima olalija i snimak gde kaže da je u vojvodini sve potaman dok kolege protestuju. I cela vojvodina ćutala i sad vam krivo što su oni izboksovali djubrivo za sebe po 700 evra. Ja sam ureu platio 116 dinara pa mu opet skidam kapu na tome što rade... Sva podrška za sutra!

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh