Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Grunt zna a znate i vi i to dobro.LJudi koji su vodili proteste na mojoj teritoriji su povezani sa jednom strankom koja je u vojvodini na visokom glasu,posle protesta na Dunavu uz ribu tamburase svi zajedno su proslavili uspeh na svom licnom mitingu!

Ovaj protest je organizovan u saradnji asocijacije,gde su čelnici 100+ i samog ministarstva i vlade.oni su dobro pratili naša izlaganja uoči samog protesta i iskoristili momenat.Nije li vam sumnjiva sama organizovanost i naglo povećanje broja traktora.
 
trebamo da ucimo od bugara, oni su zanemarili pare bitne su smene ministara. i u pravu su ne lece se simptomi bolesti nego bolest.
 
Sad videh, moderatora Kisha na RTV, prica o kaznama koje su dobili ucesnici protesne voznje. Ako nista drugo bar nam je malo izreklamirao forum sa kacketom poljoinfo-a. :)
 
imace oni mnogo vise koristi sa time sto su ih zamenili fotelja je sladja od svega .a ko u nju udje i zna da ako se za njih ne bori izbaci ce ga iz nje .kod nas stavis ga u fotelju i on sraste sa njom ma sta radio i kako nas unazadjivao ne izlazi iz nje.a i sami vidite kakve im ideje padaju na pamet? A i mi smo imali sansu da skinemo naseg a trebali smo cim smo videli kakve je gluposti smislio i kada je onog svog podguznika poslao da prica kako zaradjujemo ko narko bosovi
 
Unija malina malinara razmatra mogućnosti za dalje aktivnosti i eventualne proteste. Ovoga puta u centru pažnje će biti predsednici opština. Uskoro više detalja.

---------- Poruka napisana 12-12-11 u 09:51 ---------- Prethodna poruka je 11-12-11 at 12:27 ----------

VAŽNO!!!

Juče je Jovana Glišić, potpresednica Pokreta radnika i seljaka (koji je formiran inicijativom Unije malinara) imala saobraćajnu nesreću u kojoj nije povredjena. U toku vožnje spao joj je prednji levi točak, po svoj prilicu šafovi su bili popušteni. Jovana je trenutno najaktivniji član pokrete, obilazi teren Bajine Bašte i širi prišu o pokretu. Kako su na ovom prostoru bili najači protesti, ovde su i najaktivniji i razbijači Unije malinara.
U subotu, na skupštini unije u Prijepolju, doneli smo odluke o novim akcijama, protiv državno-tajkunske bande.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=FP0HwER-D30" target="_blank"><font color="#135d38">[video]www.youtube.com/watch?v=FP0HwER-D30[/video]
O čemu se radi procenite sami. Usluga bi nam bila ako bi dali doprinos da se ova informacija proširi net-om.​
 
Poslednja izmena od urednika:
zaplasivanje i zastrasivanje siromasnog naroda , koji nije smeo da se buni , jaki ce platiti kaznu i nastaviti da se bune.
Treba naci nacin da se kazne i opstine koje nisu protestovale . 1 dan protesta sam organizovao sastanak da podrzimo proteste ( ja sam jos tad smanjio ratarenje i imao sam 9h u registru) nabavio sam sve potrebne brojeve telefona za kontakt sa celnicima i pocnemo organizaciju ........ sve je lepo islo dok na vestima u 22 nisu objavili da su odobrili subvencije za 30h i odma nastupilo rasulo , nisu hteli ni da izadjemo mojim kolima do panceva da vidimo brojno stanje i da proverimo informacije ( citaj dezinformacije) kojje su objavili u medijima .
Konsultovane su i 2 .3 , politicke partije itd i protest ( mirna protesna voznja ) je odrzavana tek posle 5 dana ( meni-mom selu je bila zavetina 4 dana) u kojoj su vise delovali druga udruzenja iz opstina Pozarevac, Kostolac I Veliko Gradiste , BRUKA .
Tajkun nam je razbio udruzenje jos 2010 god al smo pokusali
za pohvalu je pokusaj ali treba aktivirati mladje ljude da prestanu da nose iskrojene kape, nego da je sami kroje i nose. njima je najlakse razbiju udruzenje i posle si kao kuce pored astala ako sta padne na pod tvoje je ako ne dobices kosku pa glodji.meso je njihovo, u startu su u stanju da vam ponude ikule i gradove dok vas ne rasture a posle vam sve to naplate ,a zatim sledi skidanje koze.
 
Pozdrav ljudi !I ja sam video Kis-a u brazdama !Dali jos neko dobio slicno nesto?Meni je bilo vise traktora na barikadama,sad onda 3*15000 ili kako to racunaju ???
 
Lako je sa distance pričati ali želim vam da uspete u svojim nastojanjima da postignete što ste zamislili.
 
Pa za sada sa distance, a ako dodjete u Beograd imate od mene sokove i jos po neko pice. Svako treba da pomogne onoliko koliko moze. A niko ti ne moze pomoci, ako ne pomazes sam sebi.
 
Nazad
Vrh