Produktna berza NS i druge svetske berze

Lepa cena nema sta, i kod nas oko 17 dinara, bice izgleda ova godina gora nego prosla sa cenama ::jako_besan::
 
Sa gorcinom citam ovu temu,tema je ok ali naziv teme mi stvara gorcinu.
Te bih zamolio moderatora da otkljuca temu, staru trenutna cena kukuruza,svakako je kukuruz pao mislim da je cilj ostvaren.
Naziv produktna berza ns stvara svima gorcinu ako moderatori podrzavaju produktnu berzu je ok,meni govorim u svoje ime se cini da je berza ns tajkunski servis verno sluzi otkupljivacima.
 
Ja video ali vec ne verujem agroservisu!!!!! Manipuliraju sa brojkama 100% :zli:
 
Sad već ponuda ruši cenu,informacija o zabrani izvoza koja je i ovde puštena kao probni balon je odradila posao, kod nas su krunjači zauzeti unapred nedelju dana.
 
Danas krunio po 19din. kukuruz otiso na Kosovo.
kaoko te nije sramota da siris cenu za 19din da prodajes kad svi mi idemo za 16 din,meni je muka kad cujem da pordajes za tu cenu a mi ostali,ddragane mislilo sam da si ti ozbiljaaaaaaaaaan clan foruma li vidm da radis za druge clanove koji imaju profit sto vaginalnlo manipulisu ovim forumum sa cenama i rade za druge mozda ti nisi od tih gresim ali jedno je sigurno da ovde na forumu rade neki da nas provere kako disemo i rade da puste buvu kako je satnje u narodo,znam da meove poruke nece biti vise na foreume jednom me obrisdlai a nista lose nisam reko.izgleda da na ovom forumu glas razuma tesko se prihvata
 
@japanese
Daljina ima itekako veze. Cena transporta kod jeftine robe poput zitarica igra ogromnu ulogu. Stoga 1-2din/kg razlika je ocekivana razlika. Raspitaj se koliko kosta transport kamionom 100-200km udaljenosti.
 
kaoko te nije sramota da siris cenu za 19din da prodajes kad svi mi idemo za 16 din,meni je muka kad cujem da pordajes za tu cenu a mi ostali,ddragane mislilo sam da si ti ozbiljaaaaaaaaaan clan foruma li vidm da radis za druge clanove koji imaju profit sto vaginalnlo manipulisu ovim forumum sa cenama i rade za druge mozda ti nisi od tih gresim ali jedno je sigurno da ovde na forumu rade neki da nas provere kako disemo i rade da puste buvu kako je satnje u narodo,znam da meove poruke nece biti vise na foreume jednom me obrisdlai a nista lose nisam reko.izgleda da na ovom forumu glas razuma tesko se prihvata
Bolje da se suzdrzim da ti ne komentarisem ovakav majmunski post.
 
E zato nas treba jbt, zato sto smo takav narod nakaradno nasadjen,jedno drugo vredjamo nema sloge ni pomoci jedan drugom.
Nema nama pomoci ljudi, u svakoj temi se varnica a neko to dobro zloupotrebljava.
 
kaoko te nije sramota da siris cenu za 19din da prodajes kad svi mi idemo za 16 din,meni je muka kad cujem da pordajes za tu cenu a mi ostali,ddragane mislilo sam da si ti ozbiljaaaaaaaaaan clan foruma li vidm da radis za druge clanove koji imaju profit sto vaginalnlo manipulisu ovim forumum sa cenama i rade za druge mozda ti nisi od tih gresim ali jedno je sigurno da ovde na forumu rade neki da nas provere kako disemo i rade da puste buvu kako je satnje u narodo,znam da meove poruke nece biti vise na foreume jednom me obrisdlai a nista lose nisam reko.izgleda da na ovom forumu glas razuma tesko se prihvata

Pa mogao si i ti da prodas po 19,20 prosle nedelje u Savino Selo..
 
Nazad
Vrh