Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ako neko ima sličan problem neka javi ovde, pa da se vidi gde je zapelo.
 


ili prko ikonice za sliku da ubaciš URL, ili smo da iskopiraš BB kod (Copy/Paste) direktno u poruku.
 
Ako neko ima sličan problem neka javi ovde, pa da se vidi gde je zapelo.

Danas opet primecujem problem sto sam juce (i ovih dana) primetio. Kad otvorim vise stranica na jednom listu (ili kako se vec zove) poneka ne izbaci "logo" foruma (samo "listic", t.j. piktorgram koji se obicno koristi za sajtove), pa kad kliknem na tu tranicu onda refreshuje, pa meg baci na neku poruku, koju sam vec pre citao, ili na vrh stranice. Ne znam sta moze biti, mozda je do kompa. Malo je nezgodno, ali skoro zanemarljivo (vise me "kaci" kad ne koristim mis i scroll, pa ne mogu tako brzo preleteti kroz vec procitane poruke).

@novii super je R4 GTL, pravi pcelarski auto :ppozdrav: Pozanjem tuce pcelara koji koriste takav auto - u istoj boji, a i jos po tuce crveno/plavo/... :haha:
 
Pokusao sam da uredim i dopunim zadnju moju poruku u rubrici akumulatori , post broj 1394 ali nesto nce, nema ni da se klikne za uredi poruku.
 
Vreme za naknadno menjanje poruka je ograničeno, čini mi se sat vremena nakon što se poruka objavi.
 
Mislim da je biloi duze, tj. da si uvek mogao urediti svoju poruku ili popraviti pravopis. Mozda je menjan program?
 
Ne sećam se tačno, znam da ima ograničenje, davno smo to namestili.
 
Kada pokušam da čitam forum preko Tapatalk-a na mobilnom dobijem poruku da sam banovan trajno i da ban nikad neće biti skinut? Sa računara mogu normalno da se konektujem. Zašto se to dešava i kako to da sam uopšte banovan?!
 
Klikni na ovu strelicu ispred "brzi odgovor"
2344450bf0d4fab1ee178392d9fa99cf.jpg

Onda na drugu ikonicu, ovu sa slikom ispred ikonice sa kamerom..
3acc3b21ba204bbb2e7da882440fce22.jpg

Izaberi iz galerije i to je to..
Ako ti nije ovakav Tapatalk, azuriraj ga..
 
Nije ovakav. Ja na opcijama izaberem sliku iz galerije. Telefon je upload-uje ali mi samo izadju neki natpisi, a u tekstu poruke nema nista.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh