Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ne, mislim da je problem druge prirode, tacno je da Vojvodina dobija jako malo od drzave, a drzava dobila Vojvodinu na papiru-tj zelenim stolom od Madjarske.. I Tacno je da drzava taj poklon treba da ceni, a ne da ih tera ko bog djavola... Drugo, nikada ali nikada ne treba da uporedjujete VOjvodinu sa bilo kojim delom ostatka Srbije, ko god to moze da vidi, vidi da ono sto Vojvodina daje to ostatak Srbije ne moze niti ce moci, isto vazi i za Vojvodinu, ono sto ostatak zemlje daje ona nikada nece moci... Praviti podelu medju seljacima ko je gore, a ko je dole, ko koga gleda sa visine je besmisleno, jer obrni okreni svi idemo u istu rupu, a u njoj uopste nije bitno kako je ko vaspitan. Trece, nikada za neke ljude gore ovi dole nece biti ljudi, a i obrnuto, ma sta radili... Nas vas, njihov najveci problem, je konstantno unistavanje poljoprivrednika od strane istih sistema a razlicitih ljudi. Zato mislim da je kranje vreme dok smo svi zajedno da mislimo i radimo zajedno da svima bude bolje... A novca od drzave za puteve po atarima niko nece dobiti, jer ne mozes naterati gedzu da pusti plug ili tanjiracu i popravi put, a kamoli da uradi nesto valjano za svoju okolinu... Prvo se promeni svest u glavi, pa se onda zahteva pomoc od drzave.....
Vidim da svi lajkuju kada neke kolege postave slike, popravljanja puteva u atarima, ali ne vidoh nikog da je pokusao neku akciju slikao i pokazao kako je narod totalno ne zainteresovan da ono sto on moze da popravi da mu bude bolje jednostavno suvise sebican i - NECE!
BIce nas sramota sve, sto smo mogli da uradimo, a nismo za opet nase posle nas.
 
Molim urednika da mi odgovori da li je Slobapatrola pravio probleme, po nagovoru North Army, zelim da mu licno zahvalim?
 
Batali se Slobe jer uvek čačkaš mečku sa njim i izvučeš deblji kraj.Tema će biti otključana tokom večernjih časova,pročišćena a akteri koji su doprineli njenom zaključavanju sankcionisani na 7 dana dok ne otopli.
 
Poenta je u tome da sam ja odavno ukazivao na njegovo ponasanje i niko nista nije preduzeo, mi ostali clanovi foruma moramo da trpimo ovde katanac na temi.

Resenje za njega je:
 
Dzabe se ljudi svadjate oko cene, ili ko je kriv za ovo ko je za ono, sto vise pokusavate da ispravite krive drine to je gore po vas, jer pravite sliku o sebi totalno drugciju nego sto jeste... Peet je u pravu sto se tice cene zitarica, i Vojvodine, i u pravu je sto kaze, da jedino se maline spominju da ih je udarao grad, ali opet to je stvar medija a medijima vladaju poticari, a politike na forumu ne sme da bude, tako da opet kazem: Dzabe jedete jedni druge i svadjate se bez ikakvog razloga... Nista ne dobijate to sto cete jedno drugog da izvredjate i kazete gde je kome mesto-od toga niti se dobijaju vece cene niti bolji standard, dobijate netrpeljivost i omrazenost medj vama.. Umeo ovde svako svakog da ujede to je najmanji problem, ako bi se cena prozivoda podigla ili dobila veca subvencija-ali dzabe krecimo...
 
Ne, mislim da je problem druge prirode, tacno je da Vojvodina dobija jako malo od drzave, a drzava dobila Vojvodinu na papiru-tj zelenim stolom od Madjarske.. I Tacno je da drzava taj poklon treba da ceni, a ne da ih tera ko bog djavola... Drugo, nikada ali nikada ne treba da uporedjujete VOjvodinu sa bilo kojim delom ostatka Srbije, ko god to moze da vidi, vidi da ono sto Vojvodina daje to ostatak Srbije ne moze niti ce moci, isto vazi i za Vojvodinu, ono sto ostatak zemlje daje ona nikada nece moci... Praviti podelu medju seljacima ko je gore, a ko je dole, ko koga gleda sa visine je besmisleno, jer obrni okreni svi idemo u istu rupu, a u njoj uopste nije bitno kako je ko vaspitan. Trece, nikada za neke ljude gore ovi dole nece biti ljudi, a i obrnuto, ma sta radili... Nas vas, njihov najveci problem, je konstantno unistavanje poljoprivrednika od strane istih sistema a razlicitih ljudi. Zato mislim da je kranje vreme dok smo svi zajedno da mislimo i radimo zajedno da svima bude bolje... A novca od drzave za puteve po atarima niko nece dobiti, jer ne mozes naterati gedzu da pusti plug ili tanjiracu i popravi put, a kamoli da uradi nesto valjano za svoju okolinu... Prvo se promeni svest u glavi, pa se onda zahteva pomoc od drzave.....
Vidim da svi lajkuju kada neke kolege postave slike, popravljanja puteva u atarima, ali ne vidoh nikog da je pokusao neku akciju slikao i pokazao kako je narod totalno ne zainteresovan da ono sto on moze da popravi da mu bude bolje jednostavno suvise sebican i - NECE!
BIce nas sramota sve, sto smo mogli da uradimo, a nismo za opet nase posle nas.

Covece pa zar ti mozes toliko da lupas?svaki put se iznenadim,i svaki put sve vise i vise.pa majku mu da li si ti pametan?
 
Putine da sam rekao ljubim Ruse u **greška ti bi me u ikonu stavio, ali eto ni za Ruse ni za Eu, vec za SRBIJU!!!! Prvo Srbija pa onda sve ostalo kako Srbiji odgovara!
 
Batali se Slobe jer uvek čačkaš mečku sa njim i izvučeš deblji kraj.Tema će biti otključana tokom večernjih časova,pročišćena a akteri koji su doprineli njenom zaključavanju sankcionisani na 7 dana dok ne otopli.
Kao prvi kandidat ko ce drugi biti za aut nego ja i svi onda mirni! Tako li je Maticu? Bas me zanima ako ste stvarmo ljudi jos koliko njih ce pored mene u autu? Kao drugo procitajte temu pa ustanovite ko je prvi pricu poceo o podelama!
Ja svoje priznam, cekam eto da vidim ko ce jos pored mene!
Veliki pozdrav iz ravnog juznog Banata!:ppozdrav:
 
Ja sve mislim da tebe drma neka ta prokupacka rakija,al bas.
Kako si pogodio :osmeh:. Alkohol, kafu cigare nikad nisam niti cu okusiti!:ppozdrav:. Eto zato ja ne volim da ulazim u raspravu, ovde ako nisi za Ruse najgori si, ako nisi za Eu, ti si delikvent budala ne znas ni sta pises ni pricas... Zato sam ja rekao kolegi preko poruka mani se toga, sta god da se napise bices najgori... Eto na kraju ja ispadoh ulizica, a ko me licno zna zna da nisam takav, ali eto forum pravi ljude po secanju na platnu :osmeh:. Ma ne ljutim se, nek ste mi svi zivi i zdravi jos 100-tinu godina!
 
Ovo je tema o problemima uglavnom tehničke prirode, a za privatnu prepisku imate privatne poruke.

Mislim slabo me zanima nečije mišljenje o Vojvodini, a još manje šta drugi misle o tom mišljenju. Međutim kako je napisano u ovoj temi sve to moram pročitati jer mislim da forum negde šteka i zapinje sa radom. :cao:
 
Gosn. administratore, trudimo se da i preko privatnih poruka resimo stvari, da li sam ja ulizica izdajica i slicno... Koliko poznajem istoriju kome dajem podrsku i tako to resavamo na kulturan nacin... :osmeh:..:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Da ne bi bilo da sam ja ulizica, pobunjivac i slicno, posto nekima koji vole majku Rusiju odgovara sto je Nis prodat za dzabe, i sto neki koji vole Eu vise nego hleba da jedu odgovara sto se zemlja prodaje bud zasto, a malo je onih koji kazu kao ja da je Srbija na rpvom mestu i da treba svoju zemlju da gledamo i cenimo i postujemo i svoju decu da ucimo pravim vrednostima a ne vrednostima eurofila i rusofila, ( prodati je lako) Ja vise ni sata necu biti na ovom forumu... Nazalost ovaj forum se pretvorio u forum podele na Eu i rusofile.... Mozes slobodno da kazes da mrzis Zemlju u kojoj zivis ali ruse i eu ne diraj..... MIslim da vece ulizice od onih koji podrzavaju uunistavanje poljoprivrednika nema iskreno.... Ovo je poslednje vece da sam bio na ovom forumu! Zelim vam svima ugodno vece i ostale dane!:cao:

- - - - - - - - - -

Moderatore i administratore molim da obrisu moj profil, na ovom forumu.
 
Nazad
Vrh