Problemi u radu Poljoinfo foruma

Slabo ti ja baratam tim jezikom ali mnogo ti hvala:ppozdrav:
 
Pogledaj na ikonicu od Block alata koja se nalazi u gornjem desnom ćošku.Ako je crvene boje onda je ukjučen za dati site a ako je bezbojna onda je isključen.Klikneš na nju i pojavi se meni u kome možeš prostim klikom da prebaciš na enabled/disabled.
 
Googlovi oglasi se prikazuju u porukama samo gostima, to jeste onima koji nisu prijavljeni na forum. Ko je ulogovan ne vidi Google oglase u prvoj i poslednjoj poruci.
 
Stole pomaže u 100% slučajeva.Jedino mora da se isključi ako se gledaju filmovi i serije na nekim od on line sajtova koji zahtevaju njegovo isključenje da bi mogli da se pregledaju sadržaji.
 
Pogledaj na ikonicu od Block alata koja se nalazi u gornjem desnom ćošku.Ako je crvene boje onda je ukjučen za dati site a ako je bezbojna onda je isključen.Klikneš na nju i pojavi se meni u kome možeš prostim klikom da prebaciš na enabled/disabled.
Piše na srpskom: blokiraj,nemoj pokretati na ovoj strani.opcije,resursi...
Gde se nalazi sad to što si napisao.

- - - - - - - - - -

Pogledaj da li je na enabled ili disabled on this site?Enabled je omogućen a disabled ne omogućen.

Na enabled je
 
Do pre dva dana,kada kliknem na "brzi linkovi",pa "danasnje poruke",uvek sam mogao da pregledam tri-cetiri strane,ponekad i pet,a sad samo dve.
Ovako:


Strana 1 od 2

Da li je to nesto do mog kompjutera,ili je tako kod svih vas?
 
Poslednja izmena:
Izgleda da se malo pisalo, sad imaju tri strane, ali na trećoj samo par tema.
 
Pa ono ima dve strane,ali poruke su od danas ako ides na danasnje poruke.Sta je bilo na 3,4 strani ranije,poruke od danas ili i one od juce?
Ja kad udjem na forumu,ide na Nove poruke i imaju teme od pre 7 dana koje nisam citao,a i danasnje.
 
Zasto mi svaki put kad idem na forum izbacuje neko upozorenje.
dMfoNYJ.jpg
PJ5jTJJ.jpg
 
Ne znam gde sam pogrešio da mi ne radi gore gde piše dobrodošli,kont. panel uglavno ceo niz je mrtav.Možda sam ja gde pogrešno kliknuo i ne j..e klika na miša.Unapred hvala za odgovor.
 
Nazad
Vrh