Problemi u radu Poljoinfo foruma

Koji browser koristite (Firefox, Opera, IE, Chrome) ?
 
Da li bi mogao probati sa nekim drugim programom da pristupiš forumu. Može se desiti ponekad problem kad vreme nije dobro podešene na kompjuteru da dođe do problema.
 
Ja koristim tinypics koji imaš u naprednoj opciji ispod prozora za kucanje teksta.
 
Postovi bez slika na forumu su bez smisla. Šteta.
Postoji li mogućnost,da se doda dugme ,"uredi poruku" u starije postove ?Ja imam sve slike u laptopu i lako bi ih ponovo postavio.
 
Mislim da je najbolje da napravite nalog na nekom od sajtova(cloud servisa) i tu uploud-ujete slike i ovde podelite link, i tako ce slike uvek ostati i na forumu, posto na ovim serverima, poput dodaj., linkovi vremenom zastare i obrisu se, pa zbog toga i nestaju slike.
Najprakticnije vam je ako imate gmail nalog, mozete slike postavljati na vas nalog, dal preko "Diska" ili na sajtu photos.google, odaberete koje slike hocete i tu ih uploud-ujete i kopirate link i ovde postavite.
Ako imate Andorid telefon, najlakse je skinuti aplikaciju "google slike" i aplikacija sama azurira sve slike na vas gmail a vi samo kopirate link slike koje zelite ovde da postavite.
aplikacija https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos
 
Koristite Photobucket za upload i cuvanje fotografija,snimaka.Kreirate nalog i mirni ste.Kod mene radi od 2007 godine bez ikakvih problema.
 
Zbog čega je "pogrešno vreme" na početnoj strani Poljoinfo, u onom delu sa desne strane gde su novi Postovi...
Piše da sam Post napisao u 20:53 ?:sta:
Inače sam više puta naišao na ovaj problem, zbog čega se vreme takođe menja posle logovanja (prijavljivanja) na sajt ?
Gde vreme "ode" sat vremena unapred, u odnosu na vreme pre logovanja?
Evo slike (print screen) od pre par minuta:
screenshot_2016_02_15_at_18_06_43.png


- - - - - - - - - -

Evo i "snimka" trenutak pošto sam se izlogovao sa Foruma:
screenshot_2016_02_15_at_18_34_20.png


Dok sam ulogovan, nema nikakvih problema, vreme je tačno!!!
 
Poslednja izmena:
To sam prvo proverio...
+1 Brisel, Kopenhagen itd...
Letnje računanje vremena isključeno...
Nije do toga...
Dok sam ulogovan sve je u redu, ali čim se izlogujem, "vremena pobrljave"...
 
Tako je i kod mene...
Samo je razlika u trećoj stavki a to je početak nedelje, kod tebe je Nedelja a kod mene Ponedeljak...
Probaću i to, mada mi deluje nelogično, kakve veze ima početak nedelje s vremenom, al' ajde de...
 
Imam (manji) problem: ponekad kad kliknem kroz kontrolni panel na "idi na prvu novu poruku" ubaci me na poslednju stranicu (ili na tu stranicu gde se nalazi prva nova poruka, to jos nisam mogao da ustanovim), ali ne "baci" me na tu poruku, vec na pocetak stranice.
Da li je do "mene" (trenutno koristim google chrome), ili nesto drugo?
Hvala na paznji!
 
Nazad
Vrh