Problemi u radu Poljoinfo foruma

Ni ja dosta slika ne vidim preko Opere, ali preko Mozile ih vidim. A da stvar bude još gora (jer sam se navikao na Operu i neću da je menjam) sad ne vidim neke slike iz ranijeg perioda za koje sigurno znam da sam ih ranije video i preko Opere, što mi nekako govori da baš i nije do Opere već je problem negde drugde. Baš je frustrirajuće...
 
Svi koji koriste Operu treba da instaliraju Vivaldi i isprobaju. Još je u beta fazi ali verujem da će im se mnogo dopasti.
 
Svako u sandučetu/inboxu može da ima 100 sačuvanih privatnih poruka, ako ima više od toga ne mogu mu stizati nove. Kada broj poruka pređe 90 pojavi se obaveštenje da treba izbrisati deo poruka. Tako da i ako uspeš da mu pošalješ privatnu poruku, nije sigurno da će je on videti.
 
Opet se ponavlja problem sa postavljanjem video snimka sa youtube kanala, tačnije pojavljuje se samo link. Prošli put problem rešen ulaskom preko drugog pretraživača, međutim ovaj put nije uspelo ni preko tri različita. Lično meni ne smeta ni takav način postavljanja, osim ako nije po pravilu foruma. Pozdrav ...
 
Kritika,treba malo ograniciti onolike slike u temama,u neke teme nemogu da udjem cestito,clanovi postavljaju u poruci 5-6 slika formata 8000x5000 i sve to puta 10 postova clanova po strani,kad otvorim temu kukuruz 2015 i psenica 2015 na jednoj strani uvek bude 20 i vise slika ekstremnog formata, kompjuter zakucava 100%,nemoze da proguta,kao da svi imamo supersonicno brz internet i komp.Hvala Pozz
 
Preporuka je članovima da se postavljaju kodovi za forum, a kako se slike vuku sa drugih servisa ne znam da li možemo mi ovde to ograničiti. Pogledaću da li ima neko podešavanje za to administratorskom delu.
 
U pravu je Mirko 015. Smaraju sa ogromnim slikama koje postavljaju, a pogotovo kad im neko odgovara pa citira taj njihov post sa 10 velikih slika, zlo jedno, nikako pregledati stranicu. Da li može da bude jedina opcija da se slike dodaju preko koda za forum sa pregledom?
 
Omogućavanje postavljanja slika bi bilo previše podataka za skladištenje, gde bi morali uzimati dodatne servere. A sada se nema para za takve stvari, pa se ide preko drugih servisa.
 
U podešavanjima pretraživača uglavnom postoji opcija da seisključi učitavanje slika, onda se pojavi na mestu slike samo ikonica, pa tek klikom na nju se učitava slika. Ja sam tu opciju koristio dok sam imao "spor" internet.
 
Гугл огласи се убацују у поруке и смарају. Тога раније није било. Може ли без тога? Пример тема Временске прилике.
 
Moguće je da ne umem da ga podesim.Ja izbrišem reklame i kako okrenem stranicu evo njih opet a više nemam živaca da ratujem snjima,bolje da im se pridružim.
 
Nazad
Vrh