Problemi u radu Poljoinfo foruma

Kad vec radite reviziju, imam i ja kaznene poene od doticnog gospodina. Pa vas molim da mi to uklonite iz profila. I drago mi je sto je doticni napustio forum, neka leci svoje frustracije na nekom drugom mestu...

redcard_small.gif
PrivatnoRazlog: Vredjanje

18-12-12 14:38od Korisnik1787

Nikada
10

redcard_small.gif
PrivatnoRazlog: Kršenje Pravila

26-07-13 12:18od Korisnik1787

Nikada
2
 
@ miki rac

poeni su dodeljeni zbog offtipica i tu će za sada ostati.

@ Gorski Car

U poruci od 18-12-12 si pisao offtopic (vezano za veličinu Beograda)

U poruci od 26-07-13 si pisao offtopic (isprozivao sve redom da su neobrazovani)



Svi ostali koji misle da su oštećeni od urednika i administratora, neka se jave na privatnu poruku pa će se pregledati da li ima potrebe za opomenom.
 
Pisao sam kao novi clan sveze registrovan, nisam video da sam u jednoj poruci dao dva odgovora ponavljam sveze upoznat ,ne sa pravilima nego sa snalazenjem.
A odgovo koji sam dao ili sugestiju nista novo sto vec nisam video na forumu i gorih i losijih reci.A i poruka nema neko veliko znacenje sa namerom vredjanja bilo koje frakcije ,sloboda govora i revolt sadasnjom situacijom ili od pre 2 godine otprilike sto mu dodje na isto jer se nista nije promenilo.
Smatram da mi je u tom trenutku samo zabranjena sloboda govora ili privilegovanost na odnosu na druge clanove,te bih vas zamolio da kao glavno odgovorno lice ovog foruma da izbrisete moje kaznene poene.
Poštovani miki rac,

Dobili ste opomenu na Poljoinfo forumu.

Razlog: Kršenje Pravila
-------
Zbog pisanja iste poruke u više tema!
-------
U pitanju je bila jedna tema gde sam komentarisao ili dobio poene,bivsi clan je lecio svoje frustracije i vrsio turturu nad nama.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh