Problemi u radu Poljoinfo foruma

Imam i ja 3 kaznena poena od Kiša i uopšte mi ne smetaju(ako oćete obrišite ako ne nikom ništa).Rešili smo nesuglasice koje smo imali i sada je u redu.
Ma nerdi se ovde o samo kaznenim poenima,covek koji nam je uputio sankcije nije vise na forumu dostupan ,sada je on sankcionisan da je bio dobar nastavio bih sa clanstvom kao i mi ostali stoga smatram da sa njim treba da odu i nasi kazneni poeni.
 
Pa moze da bude 100 puta majstor dzaba mu kad nije znao da se ponasa ljudski.Koliko je samo postova izbrisao samo zato sto njemu licno ne odgovaraju to je strasno.Sad ne moze da odgovori na postove i da ih brise pa nije bas u redu da se ovako o njemu pise.:ppozdrav:
 
Opomene koje su imale osnova će ostati, one koje su bez osnova biće uklonjene.

Tema ide pod ključ na neko vreme, pošto se piše o svemu i svačemu i ponavljaju se već ispričane priče.
 
Ne znam gde da pitam jer je odgovarajuća tema zaključana.
Da li u temi Balirke nije bilo danas postova ili samo kod mene(stalno me vraća na zadnji moj post.)
 
Tako je i kod mene.Stalno me vraća na tvoj post koji je zadnji napisan na strani 350 a prikazuje da ima još jednu stranu 351.
 
Neko je prebacivao postove u tu temu pa je pozurio sa prebacivanjem. Probaj Marko jedan post iz te teme prebaciti negde i sve ce biti onda OK, pa onda vrati post nazad.
 
Sada treba neko drugi da napise post u balirkama i tako da otvori drugu stranu a ne prebacivanjem postova da je otvori, onda blokira. Ma m..a sam jeo dok nisam skapirao u cemu je stos. Pa nek' mi neko kaze da je moderatorski zivot lagodan.:osmeh::ppozdrav:
 
Evo sta mi ostali vidimo. Tvoj post je poslednji na str. 350 i nema drugih strana:

http://poljoinfo.com/showthread.php?177-Balirka&p=876891&viewfull=1#post876891

Siguran sam da je neko prebacivao postove i tako otvorio 351 str. i blokirao je. Treba prebaciti neke postove sa 350 str. negde a pisanjem otvoriti 351 str. pa tek onda vratiti one prebacene postove nazad na 350 str u stvari oni ce sami doci na svoje mesto.

Vidim i ja da je zadnji post u balirkama napisao clan krcevac2011 i kada udjem u njegov profil i pokusam da otvorim njegov poslednji post vrati me na 350 str. gde je tamo tvoj post poslednji Zorane. Neko je prebacujuci postove blokirao 351 str. Ja to ne mogu da resim, samo neko od supera ili admina. Da je moja tema vec bi bilo reseno.
 
Nazad
Vrh