Problemi u radu Poljoinfo foruma

A da li može nekako da se alarmira kada se napuni folder sa PP jer dosta članova kao i ja ne primetim kada mi je pun i onda slučajno pronađem u nekim postovima poruku o brisanju istih a tako i ja treba da jurim člana po forumu gde je poslednje pisao kome hoću da pošaljem PP da obriše poruke?
 
@Zrenjaninac kad udjes u primljene i ides do kraja viceces jednu liniju obojenu u crvenu,zutu i zelenu ona predstavlja graficki prikaz koliko imas slobodnog mesta.
 
@NA znam video sam to ALI ne idem baš uvek skroz dole,znaš kad pošalješ PP ili ga primiš pročitaš i teraš dalje pa sam zbog toga mislio ako može da iskoči neki prozor kao kad ti stigne PP kao upozorenje da je folder pun.
 
Moderatori vjerovatno ne mogu ali admin može da otvara PP poruke članova foruma. Jer kako bi inače izbriso link iz određenog PP-a. Što nije fer bez obzira koji je sadržaj PP-a. Koliko se sjećam svaki račun je ručno aktiviran i odobren i stime admin ima uvid u vaš pasword te stime i vaš račun.
P.S. i ja sam dobip PP s sa linkom određenog foruma koji je radio. Ali nisam obraćo pažnju jedno 2 mj. na tu poruku, a zadnji put kad sam je otvorio da je obrišem link je bio djelomično pobrisan. Što je reći da je pročišćen.
 
Nije važan link ni ta stranica, bit je u tome što je link na tu stranicu "fizički promjenjen". Ne može 2 mj. da stoji uredan link a nakon toga link je pročišćen, odnosno djlomično izbrisan. U pitanju je cenzura na forumu.
 
Mozda Bezbednosni sistem foruma registruje taj link kao virus pa automatski brise deo sadrzaja . Svaki admin bi trebao imati pristup PP zbog raznih stvari , Terorizma , pedofilije itd. i verovatno da ako to ne radi da snosi neke zakonske posledice , a zamislite koliko bi mu trebalo ako sve to rucno radi , a mi na ovolikom forumu imamo 2 administratora (dovoljno).
 
Link je označen kao spam i kao takav automatsi je promenjen i sprečen da se prikazuje ubuduće. Spamovanje nije dozvoljeno na forumu.

Administratori ne mogu da čitaju privatne poruke. Što se tiče borbe protiv terorizma, pedofilije i sl. ima ko je za to zadužen, ali ima i regulisano kako bezbednosne strukture mogu da dođu do tih podataka ( sudki nalog ).
 
Eto to je deseti jubilarni put da se piše i objašnjava da li moderatori i admini mogu da čitaju tuđe p.p.Gospodo draga dobili ste odgovor a svako sledeći ko ponovo pokrene to pitanje biće sankcionisan.
 
Kada napisem post i postavim smajli na kraju teksta, smajli postavi podalje od njega. Da li je greska kod mog lapa ili do foruma? Evo da vidite kako radi.
:ppozdrav: Kada uredim poruku i vratim smajli na svoje mesto, onda tu i ostane.
 
@ Duško58

Zanimljiva situacija:sta:

Ovde sam otkucao da stoji pored i stoji pored.
 
meni smajlije uvek stavlja na pocetak teksta, iako samo ostavio kursor na kraju teksta?...onda ga obrisem, pa ponovo kursor na kraju teksta i tek onda postavi smajli na kraj teksta....vec sam se i naviko na ovo.

E da, koristim Mozzilu F.
 
Nazad
Vrh