Problemi u radu Poljoinfo foruma

ne želim da se prepisujem , zna dobro panonstib šta ja mislim

a cijela svrha moje priče je poslata na PP šandoru malo prije pa eto neka vam on u moderatorskom dijelu citira moj PP koji sam poslao njemu jer ne želim ovdje javno da ga iznesem pošto može svakako da se tumači i izazove svašta
znači @šandore imaš moje dopuštenje da PP koji sam ti malo prije poslao objaviš u moderatorskom dijelu jer se odnosi na sve urednike
 
10 negativnih poena na PoljoInfo.com

3 mala pitanja moderatorima našeg sajta PoljoInfo.com.

- Pitanje broj 1:
Zašto se teško loguje na Forum časni član Bibliotekar ?

- Pitanje broj 2:
Da li je 10 negativnih (psovačkih) poena uzrok isključenja časnog člana Internet Bibliotekara iz komunikacije sa poljoprivrednim Internet drugarima ?

- Pitanje broj 3:
Da li je sajt Stocarstvo.com prestao da bude Prijatelj PoljoInfo.com ?

Pozdrav
Internet Bibliotekar
 
1. Mozda je problem kod vas,kod mene sve ok funkcionise.
2.Jeste
3.Koliko vidim baner je i dalje tu!
 
Evo da konkretizujem problem koji sam izneo pre par dana.
U temi Nikad ovako ! na 142. stranici ne vidim ni jedan YouTube klip, iako sam siguran da ih ima jer sam ih juče tamo i video i potom otvarao i gledao. Sad vidim samo tekst a klipa nema.
 
I ja mislim, jer mi se to dešava i na drugim sajtovima, samo sam ovde na forumu to prvi put primetio.
 
Imam to instalirano ali je u poslednje vreme opera izbvacivala neku poruku o Adobeu (ne sećam se šta). Komp već dve godine koristim bez antivirusa (a toliko je prošlo i od poslednje reinstalacije OS) i vidim da će tu rešenje biti jedna kompletna reinstalacija OS. Samo da malo dođem do vremena...
 
U temi "Zivinarstvo" imali smo dva moderatora, sada nemamo ni jednoga. Ali ispod naslova jos uvek pise Maestro. Obrisite i to da se zna da smo raspusteni. Salim se ako postoji moderator bio bi red da znamo ko je to.
 
Nista se Dusko ne sekiraj sve je pod kontrolom. A sto se maestra tice to ti je davno proslo vreme.
 
Vidis kako brzo svatas. Sala je sala a bude malo i zbilje. Posle se cudite kad se neko opomene. :osmeh:
 
Nazad
Vrh