Problemi u radu Poljoinfo foruma

Hvala culy ljudino, nisam sumnjao u brzinu i uspeh.
beer_mugs_385x261.jpg
 
Malo prije sam slao pp, i kad sam stisnuo "posalji.." izbaci mi onu tabelu za prijavljivanje (iako sam prethodno to uradio) i neznam da li je poruka uopste poslana. Ujedno pitam @ljusa da li je primio poruku?
 
Pozdrav svima!

Do sad sam se snalazio u temi "voćarstvo"...ali sad nikako!
Pa zašto je toliko raštrikano?
Više neznaš ni, ko? gde? šta? kad?...pa čemu to? Neznaš ko pije, a ko plaća!
Postao je haos.

Meni je logički i sasvim normalno, primer: tema "traktori" - kad je otvoriš, sve je tu po modelima i nema zabune. Pa nek svako bira, šta mu je želja čitati,i komentarisati...
Jel to tako komplikovano, u temi o voćarstvu?

pozzz joe!
 
Jes bre :)
I ja vidim da se samo vocarstvo pretumbalo.
Da su zakomplikovali jesu al valjda cemo se i na ovo naviknuti.
Na svasta se covek navikne :)
 
Podforumi u delu o vocarstvu su napravljeni uz "duzno postovanje clanstava na delu o vocarstvu ,znaci postojala je tema u kojoj su davani predlozi i na kraju je vecina clanova slozilo da podforumi izgledaju ovako.Sve nove stvari malo bodu oci" ali na kraju se priviknemo, reorganizacija dela o vocarstvu nije zavrsena,jer dosta tema ce se sjediniti a neke ce biti i izbrisane,takodje administratori ce postaviti nova pravila koja vaze za ceo forum.:ppozdrav:
 
O.K. je ovako zaista ima tema za brisanje ali polako mislim da je ovako preglednije i stvarno je dobro naravno svaka promena trazi privikavanje :ppozdrav:
 
Već neko vreme imam problem sa kukicom da budem stalno prijavljen na forumu jer nju prekriva logo sponzora pa ako bi mogla ona da se pomeri mozda u red sa lozinkom i nalogom molio bih redakciju.
 
Nemoze da se pomeri verovatno ali pokusaj da se ulogujes bez upisivanja imena i lozinke i otvorice ti novi prozor gde ces moci da stikliras da te ostavi prijavljenog:ppozdrav:
 
kod mene isto idu sve teme kontra i odgovori i kad udjem u temu stisnem zadnju on izbaci sasvim desetu stranu hvala unapred:ppozdrav:
 
Radi se na opciji za stalno prijavljivanje.

@Petru
Morate biti precizniji i bolje objasniti problem.
 
kad udjem u temu ocu naprimer da citam novu poruku on me baci par stranica nazad
 
ne prebacuje on naprimer uredbe i da vidim zadnju stranu on prebaci primer 5 il 10 a ne zadnju
 
desi se ponekad a pogotovo ovih nekoliko dana.Isto se desavalo i prosle godine kada su bili protesti poljoprivrednika.
 
Da li je to zbog toga što nam neko ometa forum ili zato što je forum preopterećen ?
 
Kako ne možeš, možda nisi stavio naslov poruke ili nisi potvrddio da te obavesti o slanju, možda ti je i sanduče pretrpano, proveri sve to, nešto je od te tri stvari ! :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh