Problemi u radu Poljoinfo foruma

Pa kako drugacije da pitam? Ne mogu svakom uredniku i moderatoru da saljem poruku: Jesi ti obrisao moj oglas i zasto?
Zar ne?
Molio bih te da uradis kao sto si obecao gore ili da vratis i moj nepravilni oglas medju ostale.
 
Prekrsili ste pravila oglasa i tu je kraj raspravi.
Sto se tice drugih oglasa postoji mogucnost da je oglas odmah u pocetku bio dobar i da je nakon moje "kontrole" clan izmenio sadrzaj oglasa.Trenutno nemam vremena za novu kontrolu.
 
ima oglasa bez slike,u pravu je.
al' jednostavno ne stize se sve obrisati koliko ima neodgovornih clanova.
x x x x puta je receno da oglasi bez slike i bez cene ce se automatski brisati.
pojedini se ogluse o to pravilo.
 
Nema potrebe da svakom moderatoru saljes pitanje.Jednostavno pise ko je urednik tog dela i njemu posaljes pp.
 
kazite mi da li imate problema pri otvaranju foruma u pretrazivacu? cim pokusam uci odmah mi izbaci "Reported Attack Page!" This web page at poljoinfo.com has been reported as an attack page and has been blocked based on your security preferences.... jos nekom se ovo desava? iz mozile ne mogu pristupiti samo preko chrome-a, al i on izbaci isto upozorenje :S
 
I ja imam problem sa Mozillom.
Sa IE radi ali stalno trazi da instaliram Adobe Shockwave Player. Jel ovo neki virus? Sta da radim?
 
@lucky instaliraj slobodno shockwave pleyer, nije virus.

@Kengur

Ne razumeš, admin koristi google AdSense na ovom sajtu, a google stavi sajt na blacklist automatski ne zarađuješ ništa od AdSense :zli:
 
I meni je isto izbacivalo, neznam dali je stvarno virus, meni anti virus ništa ne javlja, a u podešavanjima se isključi javljanje i onda se može ulogovati i sa firefoxom!
Označio sam na slici u opcijama gde treba isključiti!

qyioh5.jpg
 
Ono što piše Google oglasi u banerima gore i dole na sajtu.
Ali vidiš rade oba, čudno... Moja loša procena, ili to ili je admin haker! :bravo:
 
mityoo je napisao(la):
I meni je isto izbacivalo, neznam dali je stvarno virus, meni anti virus ništa ne javlja, a u podešavanjima se isključi javljanje i onda se može ulogovati i sa firefoxom!
Označio sam na slici u opcijama gde treba isključiti!

qyioh5.jpg
Bio je virus barem je kod mene awast prijavio oko 17h
 
Nije bio virus, ali je bila neka skripta, sad smo je uklonili, a jos ce se ceo sistem procesljati.
 
Nazad
Vrh