Problemi u radu Poljoinfo foruma

I kod mene se vratio isti font koji je bio i pre.
 
Hej, evo vratilo se na staro stanje! :bravo:

Probao sam sa Ctrl i + ili - i onda se cela strana povećava ili smanjuje a ne samo font kako je bilo kod mene. Sad je opet kao pre, al' mi sad izgleda sitno! :D Navikao se na ona velika slova. No, nema veze, bolje je ovako...
 
Neznam gde da postavim pitanje pa ajde u ovu temu posto je problem na poljoinfo forumu
Ko i zbog cega mi je izbrisao oglas da prodajem skodu ?
Oglas je bio sasvim uredu i po pravilima foruma ali ga je neki pametnjakovic obrisao bez upozorenja
 
zima je napisao(la):
Neznam gde da postavim pitanje pa ajde u ovu temu posto je problem na poljoinfo forumu
Ko i zbog cega mi je izbrisao oglas da prodajem skodu ?
Oglas je bio sasvim uredu i po pravilima foruma ali ga je neki pametnjakovic obrisao bez upozorenja
Ja sam ga obrisao jer je u toku dana postavljeno 2 posta jedan za drugim.Za dopune samog oglasa,kao i izmene se koristi opcija "izmeni" nikako pisati post za postom u kracem vremenskom roku od 7 dana. :cao:
 
Jeste postavljeno dva posta jedan za drugim u jednom je bio tekst a u drugom je bila slika ali nikako drugacie nemogu da postavim oglas i ako se secas pitao sam te za savet pre nekog vremena i nisi odgovorio nista i mislim da to uopste nije uredu da se tako ponasas :zli:
 
Sad pregledah moje primljene poruke od 2.1.2010 do dana danasnjeg i poruke od Vas nema,za manje od mesec dana sam primio ravno 300poruka imam 20 stranica sa po 15 poruka ali tu nema Vase poruke. :nono:
Imate lepo postavljen "Oglas za primer" pa tako postavite i Vi oglas. :cao:
 
zima je napisao(la):
Pozdrav
Hteo bi dapitam zasto nemogu otvoriti novu temu u "ponuda" tj staviti oglas probao sam vise puta i sa slikom i bez slike i uvek mi izbaci greska kao vasa poruka je prevelika ili naprimer poslaliste ovu poruku pa ste verovatno kliknuli dva puta a nema je nigde
Oglas bi glasio ovako
Prodajem Skodu Feliciju pik ap 1.3 lx (skodin motor) benzin+gas sa predjenih oko 180000 nosivosti 600kg registrovana, u super stanju ! Kontakt na PP ili mobilni 0641478623
10nrwgi.jpg


I zasto mi sad nedozvoli da posaljem oglas ?
hvala!! :ppozdrav:
Evo moja poruka uputena vam ali nema veze nemam sad vremena postavicu ga ponovo kad stignem
 
Zanima me dali broj prisutnih clanova istovremeno prevazilazi tehnicke mogucnosti foruma jer vec 2 dana mi se desava da dugo nemogu da se ulogujem prijavljuje mi nekakvu gresku u bazi podataka :ppozdrav:
 
kicca je napisao(la):
Zanima me dali broj prisutnih clanova istovremeno prevazilazi tehnicke mogucnosti foruma jer vec 2 dana mi se desava da dugo nemogu da se ulogujem prijavljuje mi nekakvu gresku u bazi podataka :ppozdrav:
Najverovatnije je to u pitanju. Juče forum nije radio nekoliko sati. Imaš stranicu 'Poljoinfo' na FB pa tamo možeš da se informišeš kad su problemi. :ppozdrav:
 
Postavio sam oglas za baliranu detelinu u temi Ponuda pre oko sat vremena, sada ga nema tamo. Ako ga je neko obrisao zeleo bih da znam zasto je to uradio? Hvala.
 
I ako je u pravilima napisano da su cena i slika obavezni, mnogo je oglasa bez tih podataka a vi ste samo moj obrisali. Nije problem sto ste to uradili, ja cu sutra slikati pa postaviti novi oglas po pravilu. Samo hocu da znam zasto ta pravila ne vaze za neke druge clanove?
 
Samo na prvoj strani u temi ponuda ima 5-6 nepravilnih oglasa. Ima jedan i bez cene i bez slike, ima jedan samo sa slikama bez i jedne reci.... Ne bih da imenujem pojedince, pogledaj sam.
Nisi mi odgovorio na pitanje iz prethodnog posta.
 
Vaze za sve isto a bice obrisano,nemas pojma koliko ih obrisem na dan a ti si se nasao jedini da pitas ovako javno,zapravo nisi jedini drugi si.
 
Nazad
Vrh