Problemi u radu Poljoinfo foruma

Probajte sada :bravo:
 
Probamo ponekad ide lepo ponekad izbaci greska...
Post je spojen: [time]1292948700[/time]
_________________________________________________
E sada je OK :ppozdrav:
 
Pitam se samo kako nas je svaki dan sve više dokle će moći da nas nosi i sa prednjom vučom..... Mislim da će uskoro morati da se nađe neki jači model..... :D ::namigivanje::
 
zcurcic je napisao(la):
imam problem da kada napišem poruku na forumu mi javlja zatim gresku i izbacuje sa sajta.
i meni se to danas dešavalo, ali sada sve radi savršeno.....svaka čast ::svaka cast::
 
imam problem,vec jedno vreme ne mogu da stavim smajli u tekst,i nemam onu opciju postavi slikusta bi moglo da bude?
 
Probam da pošaljem privatnu poruku a dobijem ovo
Греска у бази података: МиСКЛ серверу нестао
Датотека: / хоме / комсхо / публиц_хтмл / пољоинфо / смф / Соурцес / Субс-Пост.пхп
Линија: 782Грешка у бази података: МиСКЛ серверу нестао
Датотека: / хоме / комсхо / публиц_хтмл / пољоинфо / смф / Соурцес / Лоад.пхп
Линија: 2020
 
savoris je napisao(la):
Matić je napisao(la):
:off_topic: Menjajte temu ili delim godišnje.
a ovo je definitivno problem u radu foruma ::lose::
ovakvi moderatori koji su ''laki na obaraču'' definitivno neće pomoći daljem radu foruma, samo znatnom smanjenju članova , ustvari već su doprinijeli ::lose::

ovo je post koji je bio ovdje (u ovoj temi) i tu i pripada , matić ga je prebacio u OFFtopic gdje mu po mome mišljenju nije mjesto

opet da ponovim , čovjek je previše ''lak na obaraču'' razmotrite to malo na policijskom času
 
Od juče su mi sva slova na forumu u velikom fontu. Mislio sam da je do Opere ali drugi forumi su nepromenjeni. Da li je to kod svih ili samo kod mene? Više mi odgovara kako je bilo, ovako puno mora da se skroluje!
 
Pritisnes Ctrl i pritiskaš +

ili

Pritisneš Ctrl i pritiskaš -

probaj ovo pa javi, a mogu i ostali da probaju
 
I kod mene se ovo desava ,s'tim da mi vec par dana nestizu obavestenja na mail vezana za forum.A kad pogledam profil stoje podesavanja.+ i - smanjuju kompletne strane,nece font.
Post je spojen: [time]1295726215[/time]
_________________________________________________
Font je sredjen,jos obavestenja....
 
dukej je napisao(la):
Od juče su mi sva slova na forumu u velikom fontu. Mislio sam da je do Opere ali drugi forumi su nepromenjeni. Da li je to kod svih ili samo kod mene? Više mi odgovara kako je bilo, ovako puno mora da se skroluje!
Ista prica kod mene, te veceras u neko vreme vrati se na mali/normalni font :sta:
 
Nazad
Vrh