Priplodni materijal

@stradella
Koji je prosek oprasenih kod tih pietrena sto imas?
 
Danas po drugi put tj dvokratno osemenio krmacu V. Jorksir sa semenom iz Plane.
Nerast Nem. Landras pod kataloskim brojem 8756.
Jel semenio neko od tog nerasta dosad?pozz
 
U ponudi ženska priplodna prasad Veliki Jorkšir, tetovirana, 14 sisa, očišćena od parazita, vakcinisana protiv cirkovirusa i mikoplazne. Detaljnije informacije na pp
 
Juce pripustio jednu a prekjuce dve landras/pjetren a vepar nemaki landras . sve tri su kupljene u dva dana po 160 din oko 150kg prosek stare 9/10/9meseci. coveku hitno trebale pare .
 
Priplodni materijal

pozz..da li zna neko mozda gde mogu da se nabavee suprasne krmace jedno 20-30kom sa papirima?! Ili ako ima na nekoj farmi
 
Sa papirima nije problem dzak para i udri 350 - 400 evra po komadu najmanje ako ne i vise za visi koliko je suprasne idu i do 700evra e sad sta ti bog da :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

e ako si planirao da ih kupis na cenu kao tovljenike neces kupiti nista
 
Znam da se krecu od 400e pa na vise.Jel znas mozda gde mogu naci ?
Davidov trazi za kom 50.000din,ali nema papire,tako da mi to nista neznaci.
 
Druze ima u Melemcima u f0 ali covek ne vadi papire a zasto nije mi jasno,ali mogu ti se raspitati ima jedan moj dobar duroka sa papirima a ima i krmacu,pa cu ga pitati pa javim
 
kolko se krecu cene priplodnih nazimuca u cistoj rasi..uniin mz i sl farma

- - - - - - - - - -

kolko se krecu cene priplodnih nazimuca u cistoj rasi..uniin mz i sl farma
 
evo i ja da kazem cenjenim kolegama sa foruma u Topoli Kragujevackoj ima na skolskoj farmi cista rasa prodaju prasad po pijacnim cenama a nazimice su dobili iz donacija...tako mi rece drugar

- - - - - - - - - -

u putanjy je Landras
 
Nazad
Vrh