Priplodni materijal

Samo ja i to sa držaljicom.

- - - - - - - - - -

misika1956

Nije mi ništa ostalo(nažalost)
Samo da dodam da ovo nije čist Hemšir nego je kombinacija sa Durokom al se bacio na Hemšira.

Zato je i bacio toliku kilazu...

Davno si pisao da ces probati i Duroka sto si uzeo da naguras na toliko, pa me zanima kako stoji stvar po tom pitanju? :)
Pozzzzz
 
Tako je,ali je Durok odavno prodat sa nepunih 300 kila.
Nije imao tu građu da bi mogao da nosi te kile,a i kad je skakao na krmače počeo da ih bode sa papcima pa je i to bio jedan od razloga njegovog sklanjanja.
Sad trenutno imam Landrasa koji ima oko 270-280 kila a skače ko lud.
 
Zahvaljujem se svima koji su zvali koji su odneli prasice po ovom nevremenu , i koji su pisali poruke te vas informišem da ću sledeće Hemšire ako budu postaviti fotografije i oglas ako uspem sa cenom . I dalje sam lično zainteresovan za prasad Hemšira i Landrasa da uzmem priplodni materijal .
 
Uzeo sam pred nekoliko dana F1 prasici majka cisti nemacki landras otac joksir u cistoj rasi uvozna roba iz austrije ekstra su jedu kao ludi ali jedno prase nekako mi tesko disi odnosno nekako krci na nos,pa dali je nesto seriozno ili se prehladilo od transporta.
 
Nerast ČEDA star 13 meseci,otac Landras majka Jokšir, šteta što je postao nekoristan (sve mladje krmače su mu u srodstvu) u skorije vreme odoše jajca

 
imam problem! dve nazimice nikako da mi traze nerasta! presle su daavno 150 kg i u dobroj su kondiciji ali corak.Imate li kakva iskustva? Napominjem da mi kolega ima isti problem ali sa 8 nazimica!! davao i inekcije aliopet nista...
 
imam problem! dve nazimice nikako da mi traze nerasta! presle su daavno 150 kg i u dobroj su kondiciji ali corak.Imate li kakva iskustva? Napominjem da mi kolega ima isti problem ali sa 8 nazimica!! davao i inekcije aliopet nista...
pozdrav,kao prvo uzmi dobar koncentrat za priplodne svinje,drugo ako nazimice cuvas u zatvorenom prostoru bez izlaz ka napolju moraces nazimize da ih isterujes napolju na suncu ili jaku svetlinu(mnogo vazna stvar) i trece malo napravi malo prinudni stres sa premestaj po svincu ili malo vozanje po selu,cetvrto kontakt sa veprom,peto uzmi hormone pigi 600,sesto ako su nazimice dosta ugojene nece da traze i sedmo ako sve ovo ne pomogne uzmi noz u ruke.
 
Nazad
Vrh