Priplodni materijal

kod nas je onda to malo bolje rijeseno jer markice im moram staviti samo u slucaju napustanja dvorista i to svatko ima svoje i sam ih stavlja.
 
Ovo je moja nazimica...inace ja sam nov na ovom forumu.Bar mislim da sam ubacio sliku :osmeh:

---------- Poruka napisana u 11:47 ---------- Prethodna poruka je at 11:45 ----------

Nisam,ipak

---------- Poruka napisana u 11:56 ---------- Prethodna poruka je at 11:47 ----------

 
Lepa,lepa jel cist pijetren?
pa koliko je to moguce,tu liniju drzim vec dosta godina i trudio sam se da to bude sto kvalitetnije.Za par dana ocekujem nove...

---------- Poruka napisana u 10:38 ---------- Prethodna poruka je at 10:33 ----------


Ovo je jos jedna ostavljena za priplod...Stavicu slike i njihove majke koja ce za par dana da se prasi.
 
za par dana i...:bravo:

---------- Poruka napisana u 13:03 ---------- Prethodna poruka je at 13:02 ----------

A ne mogu da stavim vece slike
 
Pa samo se kod dva praseta ,ne iz istog legla,pre par godina desilo da su tako,sa vremena na vreme padali,nesto kao epilepsija,inace drugih problema nisam imao.
 
Asusaz sta je to na zadnjoj nozi onoj nazimici na prvoj slici (izgleda kao poodmakli stadijum sugarca)
 
Novi sam clan na forumu.Bavim se malo svinjarstvom,iz hobija.Nemam svoje zemlje,vec svu hranu kupujem. Prodao sam svoje krmace,pa bih hteo kupim koju suprasnu nazimicu boljeg genetskog potencijala. E sad,gde uzeti? Vase iskrene preporuke.
 
Izvini komsija nisam stigao ranije da se javim. Mislim da to vise nije onaj kvalitet sto je bio pre deset i vise godina. Imaju oni veliki broj svinja,ali i dosta problema na farmi,tako da ne bih kod njih. Razmisljam se za prof Beukovica, farma u Raci Kragujevackoj,eventualno MZ Union. Pre neki dan sam bio u Valjevu, gledao Norveskog landrasa. Trenutno imali 4 nazimice 80-90kg u pnudi, 260din po kg, a u martu aprilu ce imati i prasad od 30kg tezine.
 
Kakav im je taj norveski landras, kako izgleda?Jel moze tamo da se ode da se pogleda?Ja sam tamo isao u skolu, ali to je bilo davno.
 
Izvinite nisam stigao ranije da Vam se javim. Ja sam video deo gde im je prasiliste,ali kroz staklo. Nisam video te nazimice sto su bile u ponudi, bile su u drugom delu gde me nisu uvodili,video sam suprasne krmace,na pola roka otprilike i oprasene koje sam slabije video jel su bile udaljene. Prasad ispod njih su bila u kucicama ispod kvocke pa ih nisam video.Kako sam napisao,pitate se jel sam uopste nesto video:osmeh:.Na oko to nista ne izgleda impresivno.korektno,e sad genetski ne znam. Svi oni pricaju bajke. Nikola treba ti moj tel,ili od tog tipa iz Valjeva?
 
Nazad
Vrh