Priplodni materijal

attachment.php


evo moje Naima nazimce,,ako nekog interesuje imam vise na prodaju!!
 
Jbg, takva se potrefila, uzeo sam je od coveka jos dok je bila prase, pa nisam mogao znati kakva ce biti. Covek tvrdi da je 99% landras, mozda je taj 1% zeza:osmeh:
 
Dobre su krmace, ne znam koliko kratke, velike su. Ova moja je mlada, tek joj je godina.Mozda ima malo jorksira u sebi, verovatno, ako mislite da je kratka.
 
slika0284.jpg
slika0288.jpg
slika0289.jpg

slika0290.jpg

Ovo su moje nazimice, manja je suprasna preko tri meseca a veca oko sest nedelja. Na manju je pripusten landras a na vecu joksir.
 
n66hyg.jpg
Evo nazimice Durok,treba da se prasi 31 januara,semenjena pijetrenom.

---------- Poruka napisana u 10:03 ---------- Prethodna poruka je at 09:56 ----------

21oq4y.jpg
i još jedna semenjena jokširom,treba da se prasi prvog februara.:ppozdrav::ppozdrav:
 
Nidzo ne vidim usne markice na nazimice ,prosle nedelje banula mi vet inspekcija pravili mi zapisnik 35 prasadi nije imalo plombe rok za popravni 15 dana a ako ne odradim sledi prijava.
 
Imaju markice, samo se ne vide na slikama. Losije su slike jer sam slikao mobilnim. Hvala na upozorenju. :ppozdrav:
Milose odlicne su nazimice, kolko su stare?
 
prasad su u fazi zalucenja ,banula vet inspekcija i nemaju usne markice, vet inspektor kaze da se markice stavljaju u prvoj nedelji zivota sto ja nisam do sada praktikovao, uvek sam stavljao markice nakon zalucenja kastracija i onda su spremni za dalji tov.
 
Nazad
Vrh