Priplodni materijal

danas je pao i prvi skok nisam imao da uslikam ali jako mi se svidja kako skace bice kanda dobar skakac
 
Evo sajta u Vrbasu gde se može nabaviti seme od kvalitetnih nerastova www.eberstation-vrbas.de .Ovo nije reklama tako da se nadam da post neće biti obrisan već ostavljen da ljudi vide gde ima kvalitetno seme za njihove krmače.Pozz
 
ovo je prava stvar , al s'obzirom na kvalitet, ne verujem da su jeftini.. meni seme donosi covek iz dobanovaca i semeni mi krmace za 1000 dinara. al kad bi uspeo doci do ovog semena nebi ni pitao za cenu:osmeh:...
 
ja placam dozu 40 kn sto bi bilo cca 550 din, s time da su svi nerasti iz švedske, austrije ili njemacke. trenutno imaju 9 pietrena, 1 duroka (on je kod vrlo malo trazen) 14 njem. landrasa, 3 švedska landrasa i 7 velikih jorkšira. ima jos jedan reprodukcijski centar koji mi je blizu a oni imaj njem. landras, pietren i edelschwein.
 
Poslednja izmena od urednika:
Da li neko ima nerastića pietrena do 50-60 kg isključivo u čistoj rasi (melezi me ne interesuju) za prodaju?Treba mi što višlji na noge,što duži,što veći butovi i još kad bi bio boje slonove kosti :osmeh:?Ako postoji ovako nešto blizu Jagodine javite se na PP ili 063-709-589-2.Obavezne su slike roditelja i nerastića koje možete poslati na mail nikolicdragan77@gmail.com
 
Poslednja izmena:
Cena semena u Vrbasu je 650 dinara doza. A imas blize seme u Gornjem Milanovcu Agronor
 
Iz Vrbasa i Gornjeg Milanovca šalju seme na bus :osmeh:...nema potrebe da ideš direktno samo počastiš vozača ::novac::.



---------- Poruka napisana u 20:10 ---------- Prethodna poruka je at 20:06 ----------

Mali prilog o centru u Vrbasu http://www.youtube.com/watch?v=M0GHpqbOYvg
 
Poslednja izmena:
Nerast i krmaca dva prasenja.
2ryfxix.jpg
35k6.jpebsg


---------- Poruka napisana u 20:12 ---------- Prethodna poruka je at 20:10 ----------

35k6ebs.jpg
 
izvinite dali mi mozete pomoci interesujeme gde mogu naci dva praseta duroka i kakva je kao rasa meso itd hvala vam.
 
imam za prodaju suprasnu krmacu.prasi se 28.januara.ovo su treci prasici.prvi put 11 drugi14. kramca je cist joksir semenjena landras-joksir.ja sam iz sr.mitrovice.cena 130din.kg.ako budem mogao stavicu slike.
 
Nazad
Vrh