Prikolice

Imaju nove,oko 24000.00 je nova.
Kod mene na prikolici su kod Matijevica stavili Kormoran-kamionske gume,mislim da te gume mogu da sluze bar 10 godina,samo da nadjem rezervni tocak za nedaj boze.
 
Imaju nove,oko 24000.00 je nova.
Kod mene na prikolici su kod Matijevica stavili Kormoran-kamionske gume,mislim da te gume mogu da sluze bar 10 godina,samo da nadjem rezervni tocak za nedaj boze.
Ja kupio nove kama gume iz kemoimpexa. A rezervnu felnu uzeo od vulkanizera iz Alibunara za 70 eur. Zaboravio sam kako se zove čovek.Onda kad sam ja bio kod njega imao je svašta na stanju.
 
.
434337ddd4e0b38f2a3082ab69e84640.jpg


Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Planiram da uzmem dve crvene zmajevke,na sta treba da gledam?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Uz dužno poštovanje, a koje su druge boje na zmajevki sem crvene? Htedoh reći koja je to tačno "crvena" zmajevka?
I kad gledaš neku prikolicu što je bitno koje je boje i marke, pa majku mu valjda se isto gleda na svim prikolicama, u kakvom su stanju gume, šasija, ruda, peti točak, stranice, patos, papiri, signalizacija, hidraulika, pneumatika..
Mislim kakav si odgovor u opšte očekivao?
 
Poslednja izmena:
Pogresno sam se izrazio,mislio sam koja je razlika u sasiji 470,485,489 a koje su gume bolje uzane,balonke ili kamionke

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
470 je novi tip šasije ali stranice sitan rol, mora obavezno lanac na sredini, ove ostale što si naveo su još novije sa krupan rol na stranicama, što znači da, su jače i nešto više tereta ponesu 8+ tona, a 470 7+tona
Što se tiče guma, uzane se lakše vuku po asfaltu, balona daleko najidealnija za vući kroz njivu, kamionska guma mu dođe kao dobar kompromis nešto između, i najjeftinije su za kupiti
Ja lično sam na sve prikolice stavio balonke, al to nije jeftin sport..
Kod uzanih bolje da su što šire, imaš 7.50,8.25 i 9.00,stim što za 9ku mora biti nešto šira felna i njih imaš više vrsta, e ta 9ka nosi teret ko od šale jer i one spadaju u kamionski program
 
Znaci najvise bi odgovaralo da budu balonke gume i po mogucnosti 485 ili 489

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Ti znaš šta ti najviše od toga odgovara, i za koje pare, 489 sa balonkama je dosta skuplja od 470, pa od volje ti..
 
Ја би пре гледао 485 или 489 са 9-кама гумама, другари имају две 489 и 9-ке гуме то клизи по асфалту. Кажу да је проблем када је мекано у њиви мада тада и за балонке није баш Богом дано.
 
Nazad
Vrh