Prikolice

Ali i cekao sam godinu-dve crvenu. Jebi ga jedno kajanje ne gine. Nisam neki lovaran za mene je Zmajevka kapital, a uzeti 2 od jednom onako i bespotrwbno. Jebi ga kajao bih se i da sam uzeo njih 2, tad bih mislio da bi zelena bila jeftinija.
Puno ljudi misli da je bez potrebno, dok ne dođe sezona i stani pani, eeeej da nemaš koju da pozajmiš, jeli bogati, a ja lud što sam tolike novce utukao u gvožđe, pa i u te "nepotrebne" prikolice..
I ne kajem se, da ne potrošim tu otišlo bi negde drugde, na kurve na hotele i na nešto belo..
 
Žao mi samo što nisam slikao prikolice u bašti kad sam vukao 4tu košnju lucerke, žurili pred kišu(naravno) I malo mi moje pa uzeo I od dvojice komšija.. Mislim da ih je bilo da li 16 ili 18 komada zmajevki plus tri karabajle, kikinda šta li su... Kakva zadruga, kakvi bakrači... A nepotrebne su.. Jbg...
 
Za sezonu mi svejedno nisu dovoljne kad se radi, jer kombajn necu kupovati mozda i nikad. Ko vrsi ili daje prevoz ili doplatim ili uzmem prikolice.
Uzeo sam ih za djubrivo jer proletos nemam kako da odem po djubrivo a cena skace... zato sam sad ubo premiju kupio skoro letos 6 24 12 za 390e/t oko 9t i drzao u njima, da sam opet cekao kad prodje zetva kao i svake godine...jedna bi otisla na cenu djibriva.
 
Ah takvih najvise,kao sta ce meni prikolica a kad krene sezona pa ajde pozajmi mi da nemoram jos i prevoz da platim,pa kad sjebe nesto na prikolici namerno je dotera ili kad ja nisam kuci ili po mraku, a zena mi jb... Sve po spisku jer neznam da kazem ne

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Realno sve sem pluga i prskalice o trebaju 2 dana.
Al stvar su vece peikolice i dzambo vrece odmice posao. Jedina mana dzambo vreca je bazdarenje rasipaca.
 
E bas zato da ne bi pozajmljivao kupio sam novu dvoosovinku za svoje potrebe,neko kaze da sam lud tolike pare za par dan ali neka...samo sto je cekam vec skoro tri mes da mi je isporuce...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Da li neko ima iskustva za turskim Volkan prikolicama? Ako ima da li može da podjeli svoje utiske, naravno pozitivne i negativne. Unaprijed hvala.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Ako neko ima zmajevku da proda ili zna nekog ko prodaje, nek javi... Išao juče u Klek, gledao jednu... loša, a cena kao da je nova...
 
Da li neko ima iskustva za turskim Volkan prikolicama? Ako ima da li može da podjeli svoje utiske, naravno pozitivne i negativne. Unaprijed hvala.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
One i mene intersuju, tacnije jednoosvinka.Ona ili tinaz.Zasada mislim da je volkan kvalitetnija.Verovatno ce biti pazar posle nove godine.
 
Drugar ima od 4t i 5 t jednoosovinke i prezadovoljan je sa njima. Rade na stovarištu svaki dan, šljunak, pesak, cement, drva...
 
Nazad
Vrh