Prikolice

Danas na otkupnom mestu soje, iza mene traktor sa novom Dubravom od 8 tona.Pitam jel zadovoljan, on ćuti i misli da ga zezam, pa kaže da se već kod drugog kipovanja uvrnula donja greda i posle morali ubacivati neko ojačanje, a i jedna guma felerična. Sve za 10.300 €.
 
Uslikajte tako nesto i napisite koji je brend. Ima nas koji hocemo turske prikolice pa takve stvari su nam jos bitnije.
 
Kod mene je lose punktovan sastav na stranicama, ima gde se odvojilo po ceo metar... Radi se o Dubravi. Kad sam razgledao sta da pazarim, Dubrava je pored turske Caproll prikolice izgledala kao tenk pored bicikla.
 
Videcemo koliko vredi Palazoglu. Deluje bas dobro i cvrsto. Bice u eksploataciji kod kolege pa cu pratiti.
Dobra zmajevka ce uvek imati dobru prodju i cenu.
 
Ta Palazoglu i mene interesuje i bas sam se zagrejao ako bih sve vratio kao sto kaze Matic. Uzeo bih tandem 10 ili 12t.
 
Koliko je zmajevki pokrjano i pocupano po kombinatima, to ni sam gospod ne bi znao izbrojati, a nova dubravina prikolica kupljena preko prosperitatija je kostala manje od 2000 evra. Svako zna svoju racunicu, ali kompletno izremontovati zmajevku, sa sve novim gumama kosta vise od ove nove, a tu nije uracunata cena kostanja polovne sasije...
 
Nazad
Vrh