Prikolice

ACA RAIC

Član
Učlanjen(a)
19 Maj 2015
Poruka
2.484
Danas na otkupnom mestu soje, iza mene traktor sa novom Dubravom od 8 tona.Pitam jel zadovoljan, on ćuti i misli da ga zezam, pa kaže da se već kod drugog kipovanja uvrnula donja greda i posle morali ubacivati neko ojačanje, a i jedna guma felerična. Sve za 10.300 €.

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.785
Uslikajte tako nesto i napisite koji je brend. Ima nas koji hocemo turske prikolice pa takve stvari su nam jos bitnije.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.142
Kod mene je lose punktovan sastav na stranicama, ima gde se odvojilo po ceo metar... Radi se o Dubravi. Kad sam razgledao sta da pazarim, Dubrava je pored turske Caproll prikolice izgledala kao tenk pored bicikla.

Zoran0230

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
1 Jan 2010
Poruka
7.279
Najbolje polovne i ti je doteraš po tvom za duplo manje pare.Ovako dajete silan novac na estetiku.

paorpaor

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2009
Poruka
11.024
Videcemo koliko vredi Palazoglu. Deluje bas dobro i cvrsto. Bice u eksploataciji kod kolege pa cu pratiti.
Dobra zmajevka ce uvek imati dobru prodju i cenu.

Paracinac83

Član
Učlanjen(a)
16 Maj 2012
Poruka
585
Ta Palazoglu i mene interesuje i bas sam se zagrejao ako bih sve vratio kao sto kaze Matic. Uzeo bih tandem 10 ili 12t.

mityoo

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
14 Dec 2008
Poruka
9.142
Koliko je zmajevki pokrjano i pocupano po kombinatima, to ni sam gospod ne bi znao izbrojati, a nova dubravina prikolica kupljena preko prosperitatija je kostala manje od 2000 evra. Svako zna svoju racunicu, ali kompletno izremontovati zmajevku, sa sve novim gumama kosta vise od ove nove, a tu nije uracunata cena kostanja polovne sasije...

Vrh