Prikolice

Veliki najloni,stari tepisoni,stari linoleumi sve sto se godisnje izbaci iz kuce zavrsi u prikolicama. :osmeh:
 
Ima kod nas 2 firme gde se proizvode džambo vreće a čuo sam da su šili za kamione po meri koje nose zrnaste robe jer je prosipanje zrna po putu kažnjavano, koliko sam čuo cena je oko 100 eu komplet. Sistem pražnjenja ne znam kako ide verovatno neki preklop naprave sa leve strane stranice (patosa)
 
Ima kod nas 2 firme gde se proizvode džambo vreće a čuo sam da su šili za kamione po meri koje nose zrnaste robe jer je prosipanje zrna po putu kažnjavano, koliko sam čuo cena je oko 100 eu komplet. Sistem pražnjenja ne znam kako ide verovatno neki preklop naprave sa leve strane stranice (patosa)

@miroslavk dosta je povoljnije od onog šta si naveo.
 
Ima kod nas 2 firme gde se proizvode džambo vreće a čuo sam da su šili za kamione po meri koje nose zrnaste robe jer je prosipanje zrna po putu kažnjavano, koliko sam čuo cena je oko 100 eu komplet. Sistem pražnjenja ne znam kako ide verovatno neki preklop naprave sa leve strane stranice (patosa)

http://www.imenik.rs/info.php?id=11433 ova firma pravi kvalitetne vreće, u poslednjih 5 dana sam radio nešto sa njhovim vrećama namenjenim za 1000 kg nosivosti, ali smo ih tovarili od 1200-1300 kg ni ništa im ne fali.Kontaktiraj ih možda i prave te velike za prikolice.
 
Treba mi ideja kako da zastitim signalizaciju pozadi na prikolici, jer cesto je koristim za drva, pa pri vracanju nazad dolazi do razbijanja. Ako neko ima resenje ili je to uradio na svojoj prikolici zamolio bih ga da to uslika i okaci slike.
 
Napravi montazni signalizaciju. Kad ti treba ti je zakacis , a kad ne ti je skines.
 
Evo kod mene kako je uradjeno.
gMnH3.jpg


Mozes samo preko stopova da stavis mrezu. Ima na stovaristima malo sitnija mreza, ali dosta jaka. Iseci koliko ti treba, zavari drzace na prikolici i zategni maticama. Na ivicama mreze zavari neke biksne gde ce da prodju srafofi i to je to.
 
Napravi montazni signalizaciju. Kad ti treba ti je zakacis , a kad ne ti je skines.
Dragane ovaj princip sam vec imao. Problem je sto svaki put signalizaciju moram skidati kada otvaram zadnju stranicu, zatim tu dolazi i vezivanje kablova za stranice... Ueadio bih fiksnu instalaciju a montaznu bih sacuvao za slucaj da od nekoga pozajmim prikolicu.
 
Nazad
Vrh