Prikolice

forumasi,zanima me kakve su prikolice ove sto pravi masinopromet iz beceja?
gledao sam po netu ima i cenejskih prikolica isto remontovanih,pa pitam kakve su,dali vredi uzimati nase novo gvozdje ili uvesti nesto iz strane?
 
Kasapin je napisao(la):
forumasi,zanima me kakve su prikolice ove sto pravi masinopromet iz beceja?
gledao sam po netu ima i cenejskih prikolica isto remontovanih,pa pitam kakve su,dali vredi uzimati nase novo gvozdje ili uvesti nesto iz strane?

Koliko kostaju te nove prikolica iz beceja i sa ceneja i koja je nosivost...? :cao:
 
pa koliko sam saznao preko kolege,nove becejske 8t kopija zmejvke 485 su 7000+pdv a poluremontovane (nove stranice i sasija a polovni tockovi okretnica ruda osovine i gibnjevi) 5500 sa dvom a za cenejske neznam pa zato pitam dali neko zna ko je iz okoline tamo? :ppozdrav:
 
Druze, iskreno bolje uzmi nesto polovno :cao: :cao:
Za 7000e +18% pdv = 8260e ladno mozes uzeti 2 kamionske prikolice u super stanju koje nose 2 vagona i to kiperke i da te bog vidi :ppozdrav:
Zar nisi razmisljao o tome,......? :D
 
jesam ali mi trebaju neke manje do 10t,imam vec kamionku koju tovarim i 16t zita, ali nije kiperka a trebaju mi sad neke manje a da su kiperke,8,10t najvise.
nebi davao vise od 5000e po komadu samo da je u dobrom stanju
Post je spojen: [time]1300312868[/time]
_________________________________________________
ako nadjem dobru sasiju od zmajevke ili tehnostrojke,uzecu je i onda znam jednog lika iz rume sto pravi stranice za zmajevke 8t za samo 600e,pa bi me to najmanje kostalo
 
2pqnn6o.jpg
rk7tde.jpg
2jexv9h.jpg


Ja pre neki dan demontirao duple stranice . Spremam je polako da je posaljem kuci. Ali danas sam se cuo sa prevoznikom i on mi trazi 1200chf samo za prevoz i plus 700 za carinu. To je previse. za neki dan morem je pokazati i drugom prevozniku i pokazacu mu i saobracajnu i videcemo sta ce biti. A inace prikolica moze da nosi ukupno 12000kg i da se krece brzinom od 80km/h gume su miselinke 18 platna.
 
Pa puni su oglasi zmajevki cena od 2500-5000e sigurno se moze naci dobre zmajevke ali meni je to prejaka cena naspram kamionskih, uzmi 2 kamionske ali ih nemoj tovariti pune, salim se :cao:

A imas u rumi na vasaru covek stalno dovlaci po 3komada komplet remontovane, sve ali sve novo za 4500e :D
Post je spojen: [time]1300313654[/time]
_________________________________________________
@ dragan82

Koliko bi kostala ta u srbiji otprilike...? :cao:
Nije nesto preterano dugacka kako mi se cini, a po dosta je visoka, mozda bi imala problema u vecim blatima zbog visine tj.moguceg prevrtanja :D
 
Kasapin je napisao(la):
jesam ali mi trebaju neke manje do 10t,imam vec kamionku koju tovarim i 16t zita, ali nije kiperka a trebaju mi sad neke manje a da su kiperke,8,10t najvise.
nebi davao vise od 5000e po komadu samo da je u dobrom stanju
Post je spojen: [time]1300291268[/time]
_________________________________________________
ako nadjem dobru sasiju od zmajevke ili tehnostrojke,uzecu je i onda znam jednog lika iz rume sto pravi stranice za zmajevke 8t za samo 600e,pa bi me to najmanje kostalo
Da li si gledao ove prikolice http://poljoinfo.com/index.php?topic=17913.0
 
ova je 1970god. a teska je 3800kg. Ima vise marke ovakvih prikolica. Ova moja je Kogel. Svidja mi se sto su joj stranice aluminijumske , a ispod stranica sa strane ima drzace koji se izvuku i kad se stranica spusti , ona ostaje da visi na njima , kao na prvoj fotografiji. Ja mislim da bi u tom polozaju mogle da se tovare bale na stranicama. :D
 
ljudi da vas pitam,koja prikolicao je bolja i ima jacu sasiju? zmajevka 8t ili fak loznicka 8t?
u velikoj sam dilemi koju sad da uzmem,nasao sam brdo takvih po oglasima pa pre nego sto kupim neka se raspitam :sta:
 
Pa kad imas volvoa sto nekupis kamionsku?Ima kamionskih i oko 10 tana velicine su koa zmajevka?
 
pisao sam vec,da imam kamionku od 16t ali mi treba neka manja prikolica tu do 8,9t jer mi se nevuce uvek kamionka kad idem na male njive,a i volvo dosta trosi u transportu,planiram neki manji traktor jos da uzmem kojeg cu ubacivati u trensport samo da je brz
 
jel istina da su zmajevke sa stranicama koej proizvodi gornji milanovac bolje u odnosu na ove sto prave privatnici?
 
Vlada B.B je napisao(la):
ja sam kupio 3 fakove prikolice od 5t i placo sam po komadu 2000 e.evo i slike :cao: i posle sam ih samo ofarbao da bi bile lepse
1z1s8dl.jpg
imam ja jednu takvu istu. Dobre su to prikolice... :bravo:
Jel zna mozda neko gde ima da se kupi polovna? :cao:
 
Nazad
Vrh