Prikolice

ne verujem jer ovako dize sve normalno.... samo kad je vece opterecenje i kada hocu i zadnji cilindar da izadje..
 
izbacuje crevo iz cevi sto ide do klipa
a kad izbaci crevo iizbaci i svo ulje sto je otislo u klip... :zli:
 
Pa citao sam :sta: Meni treba mali konjski, mislim da je u pitanju 1.5t
Zgodan mi je sto je nizak, lak i okretan u njivi. Ako nekog poznajete da ga prodaje, javite
Bitno mi je samo da ima sasiju a ja cu ga vec srediti za moje potrebe :cao:
 
ja sam kupio 3 fakove prikolice od 5t i placo sam po komadu 2000 e.evo i slike :cao: i posle sam ih samo ofarbao da bi bile lepse
1z1s8dl.jpg
 
Evo ovako imam pitanje dal je tko kada sam prepakovo cilindar na prikolici od kipe, radi se o prikolici Našićanki 3T i curi mi ulje na cilindru kako ga je najlakše rasklopit tj. s ćime i gdje mogu gumice te da se nabave :ppozdrav:
 
Ja sam rasklapao na FAK Loznici(kao na slici gore)oba dva cilindra...Cilindar je Petoletkin...kupio u Novom sadu set gumica i promenio...nije dugo izdrzalo i opet curka...lako se rastavlja...odvrnes gornji deo(kapu)iz solje i to ti je sva mudrost...sad ne znam kakav je cilindar kod tebe,mozda je drugi nacin rasklapanja...
 
Sta mislite da li je bolje kupiti dve kikinde koje su u solidnnom stanju kiperice recimo za 2500e pa ih remontovati ili je bolje kupiti zastava kamion kiper za 3000 e remontovan?Sve je u svrhu poljoprivrede i prevoza poljoprivrednih proizvoda od njive do kuce. :ppozdrav:
 
srdjan žorž je napisao(la):
Sta mislite da li je bolje kupiti dve kikinde koje su u solidnnom stanju kiperice recimo za 2500e pa ih remontovati ili je bolje kupiti zastava kamion kiper za 3000 e remontovan?Sve je u svrhu poljoprivrede i prevoza poljoprivrednih proizvoda od njive do kuce. :ppozdrav:

ja mislim da je bolje 2 prikolice
 
Nazad
Vrh