Prikolice

Ја имам на комбајну лед лампе, а гледао сам код Пушкаша има лепих лед лампи и цена негде око 1400дин ком. Битно да су са хомологацијом, а има на КП неки из Сомбора продају другар је од њих узео себи за приколице.
 
To u planu lad prodjem tehnicki da ugrad,tako i za rusa spremljeni novi farovi i led sikalice

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Led svetla jos uvek nazalost ne prolaze tehnicki pregled..
Како не пролазе друг региструје приколице, а ја на комбајну имам и регистрован без проблема до сада. Иначе морају бити само са хомоголозацијом да би прошли технички.
 
Како не пролазе друг региструје приколице, а ја на комбајну имам и регистрован без проблема до сада. Иначе морају бити само са хомоголозацијом да би прошли технички.
Kod mene led nikako, ne gledaju ni homologaciju, kazu ne moze...
 
Тумачи свако закон како му се оће. Јбг код нас не дају камионске гуме на приколицама ако нису фабрички.
 
  • Like
Reagovanja: SDF
Nepismeni su poprilicno i ne mesaju se u svoj posao. Sve sto ima homologaciju, mora da prodje!
Ako cemo tako, kako onda npr 533 prolazi tehnicki sa kineskim migavcima. Pod 1, migavci nemaju homologaciju jer su vasaraski i pod 2, originalni prednji migavci na 533 su isli sa 5w ili 10w sijalicom a sada na svakom je ugurana 21w sijalica.
Kako radni farovi prolaze a ljudi namontiraju umesto njih prednje farove za drumski svetlo sa usmereni snopom (kratko dugacko)? Fizicki su isti spolja.
Kako prolaze h4 sijalice naknadno ubacene a u originalu na starim traktorima idu balonke od 35w?
Bezobrazni su i zamislili da su neki strucnjaci. Vracaju ljude na nekim traktorima jer nemaju prednje blatobrane i takve gluposti
 
Meni su za novi kombajn tražili coc obrazac a ja nisam imao i rekli da tako ne mogu da ga registruju. Ali sam imao papir iz amss gde piše da za novi kombajn ne treba coc obrazac. Ja im kažem da mi je rečeno da se sve to sa tim papirom preda u sup i da moraju da registruju. Kaže ovaj na tehničkom, dobro ja ću predati a ako odbiju ide na tvoju dušu. Sutra dan me zove da dodjem po tablice da je gotovo...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Meni samo pravili problem za novu prikolicu kad sam trebao da reg prevod sa turskog pa dal treba ili ne mozda tamo ovamo na kraju ma nosi ako te vrate prevescemo hvala bogu niko nista nije trazio... jos onaj sto radi a svi se zale da lose ide poljoprivreda a vidi koliko kosta prikolica majjku im svi bre lazu nista ja cutim...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
off topic. Dosta ljudi imaju jako izapacenu sliku o poljoprvredniku, da mora da radi i dalje sa volovima, ili sa traktorom neogranicene starosti, a ako nekog vide u novom necem gledaju ga kao lopova, da valja drogu iili da je od njih oteo i “sta se stalno bune a gle kakav traktor ima”…
 
Poslednja izmena:
Данас видео такву ситуацију, стао да наручим пицу и у неком необавезном разговору један држи предавање како лова треба да се обрће, каже нађеш 2-3 црнца да ти раде. А знам екипу мало млађи од мене мислим да ни немају радне књижице.
Сад је достава свега и свачега веома уносна.
 
Stiglo pojacanje
15597098ce973d75b785ecf613252d63.jpg
 
8000€ nije hteo da čuje za manje,hidromotori reparirani ima račune od toga,akumulator mora nov,ostalo održavano propisno malo izudarana ruka al pola dana posla i kao nova.
 
Nazad
Vrh