Prikolice

Ovo obeleženo žuto crevo ide u prednji deo cilindra. Kada dobije pritisak unutrašnja membrana gura kompletan hidraulicni cilindar, koji je u ovom slučaju samo poluga. U principu klasičan vazdušni cilindar kao na kaminoskim prikolicama, samo što je umesto poluge, ubačen mali hidraulicni cilindar. Kada se hidraulika aktivira, tada tek izlazi klipnjaca cilindra, I ona je u ovom slučaju poluga.
Nadam se da je jasno. Nisam se uopste setio da napravim snimak kako radi, jer kao što rekoh, žurilo se, a posle mi nije ni palo na pamet.
d841a92a6508f364aa9b2fb9f59f0db8.jpg
Porucio iz Slo?
 
Narucio iz Slovenije. Cilindar kao cilindar nije skup, ali dok dodje do nas ne izadje bas jeftino.
Sam cilindar košta 77e(+pdv, koji nisam platio u Sloveniji jer šalju van granice.)
Dostava 85e, za dva komada.
Ali sam zato kod nas platio, carinu i pdv oko 10 500din.
Ocekivano, mada rečeno mi je da ne plaćam carinu kod nas, jer je deo iz EU, ali ipak se plaća.
Ima I u Hrvatskoj, ali zbog ovog stanja je erotika otici.
Hteo 4 komada da poručim, ali ne može u jedan paket da stane kao, pa moraju u dva zbog tezine, gde bi me dostava duplo izašla, pa sam poručio samo 2.
Meni stvarno nije jasno da se ovo kod nas ne može naći... A jeftinije svakako nego ugraditi kompresor na traktor.
Cilindri ozbiljni kao na kamionskoj prikolici.
Evo post gde sam letos pisao koliko me je izašlo sve.
Tako je @nikola indjija, poručio sam ih ipak.
 
Poslednja izmena:
Ja imao Turbo Zetu 80.14 imala kombinaciju vazduh hidraulika.88 godište bila.

80.12 i nema fabrički vazduh,al sve pasuje šraf na šraf sa 80.14
 
Nazad
Vrh