Prikolice

Ustvari to su im manje-vise cene ali da se isplati kupiti jednu ili dve takve isplati se
 
North ARMY je napisao(la):
Ne znam kakva je ni ko je prodaje,ali mi se ucinilo povoljnim,a bice da sam se zaj... ::sramota::
zasto si se zaj... :sta:
Post je spojen: [time]1267479848[/time]
_________________________________________________
Iskreno po meni to nije skupo.ja sam za moju dao 2400e pa mi je i to bilo jako povoljno.
 
meni se isto cini povoljno,pa obicna dubrava ide za 1000e a u ovu puno vise stane,u ostalom moze je i ferguson vuci samo ne punu,ali za nuzdu moze.
 
2lnwygj.jpg
 
a ova je dobra prikolica lepo izgleda.Je... zmajevke ovo su prave prikolice.
 
ja sam misili da je tvoja ali sam rekao iskreno da mi se prikolica svidela i da je dobra.svaka mu cast kad je nasao za te pare ovakvu prikolicu.
 
Baca N.A sta bih ja bez tebe. :ppozdrav: Nasao sam je sasvim slucajno i jos mi je covek dovukao kamionom kuci za tu cenu.Ovih dana jurim da joj uradim atest na zelenu tablu.
 
treba i ja na mojoj da uradim ates.kakva je procedura da bi se prebacila na zelene table.
 
Pravo da ti kazem jbe lud zbunjenog.Od proslog Cetvrtka me vozaju tamo-vamo i nista nisam uradio za to vreme.Niko nista ne zna kao da sam pao s marsa zajedno sa prikolicom.Bio sam i u AMSS u Rumi ni oni nemaju pojma.Sutra idem u S.Mitrovicu kod nacelnika za saobracaj pa cu valjda saznati sta mi je potrebno pa javljam
 
verujem da si pludeo to je najgore kada te vozaju.ok ti javi pa se nadam da mene nece zezati ovi u Staroj Pazovi.
 
Cek pa zar nije Mica napisao da je radio prosle godine atest.On je iz tvog sela i sigurno se seca sta je sve trebalo da se uradi,mogao bi nam i on reci. :ppozdrav:
 
E da jeste on je radio pa moze nam reci on je dobar covek sigurno ce nam pomoci da se resimo svih bespotrebnih zaj......ja.
 
"momci "pa imate ovde sve detaljno napisano .samo malo izlistajte ovu temu. :cao:
treba vam :vas kupoprodajni ugovor, uput iz supa za atest,trenutna tezina prikolice.kad uradite atest preko fakulteta tehnickih nauka -novi sad idete na tehnicki pregled platite osiguranje i jos neke takse tipa nova tablica ,saobracajna...mislim da bi to bilo sve :cao:
pre nove godine atest 9000din ,polisa osiguranja 715din,nova saobracajna i tablica 552din,registracija vozila-republiska administrativna taksa 3140din ,uput za atest oko 1700din i tehnicki oko 1000din.
 
Drugari, koliko bi me izasle 2 prikolice tipa kikinda ,tehnostroj 4-5 tona nosivosti od prilike
stim da KIPAJU i da pozeljno imaju metalni pod i donje stranice a povisice moze i nemora :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh