Prikolice

Može da bude za presu (balirku), đubretaru prikolicu ili tr prikolicu. Ista felna je i za gumu 10.0/75-15.
 
Jel ima neka Loznica od 5t u sto losijem stanju a da ima papire??

Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Mi smo sami zamenili gumice na petoletkinom cilindru 4 sekcije vrlo jednostavno ako su samo gumice stradale, gumice za sve cilindre ima "polilas" iz trstenika salju kurirskom imas kontakt na njihovom sajtu
 
Dali neko moze sa sigurnoscu da mi kaze, koja je fabrika proizvodila ove prikolice, odnosno sasije:
http://www.kupujemprodajem.com/Prikolica-35607268-oglas.htm?filter_id=66871331#photoBig
http://frame.goglasi.com/frame?eid=99560186&q= olt


Stranice nemojte gledati, ssve su budzene, jos nisma video dve identicne...
O ovim sasijama postoji ubedljivo najveci broj legendi:
Ja posedujem dve,Jednoj u saobracajnoj pise , marka- "Kragujevac". radi se o necijoj izmisljotini, obzirom da je kombinat gde sam je kupio na licitaciji, svojevremeno ukucavao PUS broj pa su lupili marku. Od druge nemam papire.
Jedan stari mehanicar iz kombinata kaze da su te sasije radili u Zmaju,
Drugi kaze da ih je radio Lemind leskovac.
Treci se kune da mu u saobracajnoj pise "Poljoprivrednik"-Sombor.
Cetvrti na oglasima pise da je "OLT "
Peti tvrdi da je "Crvena zastava"
Zanimljivo je da ni jedna sasija koju sam video uzivo ili na oglasima nema plocicu na sebi , kao ni fabricki broj sasije. Nosivost ej 5 tona i sve su kiperke. ja u moje tovarim po 6500kg psenice i sa lakocom nose.
Na izgled su slabe, ali su jako povozne i zilave. Obe imaju peti tocak sa kuglicama,kao zmajevke. Kocnice su im fantasticne, koce skoro u mestu.
Gibnjevi su 75mm ( cak siri nige na starim tipovima zmajevki).
Imale su ih skoro sve firme , kao prikolice ili kao cisterne.
Ako neko zna nesto pouzdano o ovim prikolicama, bio bih mu zahvalan na informacijama.
 
Poslednja izmena:
To moze biti ili OLT ili Poljoprivrednik Sombor. Zastava nije sigurno a nije ni Trepca jer su one postojale samo u izvedbi sa trostranom kipom. Drugar ima identicnu prikolicu kao ova druga iz oglasa, bas cu ga pitati sta pise u papirima.
 
Nazad
Vrh