Prikolice

Aca 74 kaži nam molim te koliko te je izašlo sređivanje.
Moj prijatelj sređivao kikinde kao ova tvoja sada izgleda koštalo ga 80000 din po prikolici ,sam je sve radio.Pa me zanima koliko je i tebe izašla.
Imam ja 3 da sređujem i verovatno još dve tako da mi se ni ne počinje.
 
Talianu preko tih 80 000 dinara. Ruke su bile 300 evra, za mene koji ne znam variti ovo i nije premnogo para.
VladaBB znam sta pricas, imam ja i loznicku prikolicu, motanje rucno jeste tesko kod manjih, ali nije sve i u rucnom motanju. A za moje malo gazdinstvo treba i manja kiperka ponekad, a tada je zlatna.
 
Pitanje za pozvavaoce...

Nabavio sam razvodni ventil od kamionske prikolice.
Na njemu ima jedan ulaz viska,pored ulaza M i izlaza V i Z ima i jedan ulaz(izlaz) Zm.Predpostavljam zbog drugacijeg sistema kocenja(dvokruznog)
Da li se taj ventil moze koristiti na traktorskoj prikolici,ako bi taj izlaz viska(Zm) blindirao?
 
Jel euro ventil?

Sutra ću pogledati,jer imam i traktorskih ventila kući i euro kamionskih,ali mislim da nemože,jer sam i ja skidao kamionske sa prikolica kamionskih
 
Pravo da ti kazem nemam pojma kako izgleda euro ventil...Ovaj moj je skoro pa isti kao i sa traktorskih prikolica,osim jednog prikljucka viska koji dolazi sa leve strane gledajuci ventil od rucice.

Evo kako izgleda...
aavfb5.jpg


2ajw37l.jpg


Sporan je ovaj Zm ulaz/izlaz sve ostalo je indenticno kao na drugim traktorskim prikolicama.
 
Koliko moze da kosta zmajevka, skoro su joj trule stranice, sasija joj je na jedno mesto malo pukla i patos joj je onako delimicno los, gume su joj nove
 
jel neko pravio jednosovinsku prikolicu ako moze da mi objasni oko sistema kipovnja jos bolje ako ima sliku
 
Koliko se krecu cene prikolce Loznica od 5.5t, u srednjem stanju, stranice prepravljene krpljene, gume solidne, kipa radi, ima papire
 
Nazad
Vrh