Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Najverovatnije Mikron a prodaje i neki Ferenc iz Subotice delove, kaže da su originalni pa ga kontaktiraj, evo i njegovog broja 0691142416.
 
Ima u Putnik promet Petrovaradin sve lance,spojnice i srafove...letve imas na kp.ili da narucis liveni u profil pa da sam seces.njega nema u Novim Sadu,mozda u Jeep komerc u BG potraziti.
 
U profil oko 50e 6 metara pa seces i busis
Podloske i srafove jedva nasao pvc u majevici cena brijanje

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Da. Ima ne oglasima neka skroz korektna po meni. Jedino ima malo da se opravlja na njoj,a ja volim da majstorisem tako da mi to nije problem. Jedino me brine sto je pogon na hidromotore...
 
Lanci su na hidro pogon, to ne bi trebao biti problem.Meni se ne sviđaju ti uspravni rotori, ostalo kako te potrefi, može da bude med i jed.
Gledao sam je na oglasu, treba sve da joj se radi.Ko je kupi neka mu je Bog u pomoći.
 
Овој у огласима није носивост 8 тона него укупна маса 8 тона, значи можда плафон 6 тона носи..

Ротори су као на Технострој приколицама, значи вероватно добро решење.

Ланаца и летава нисам видео.

Хидропогон по мени боље решење него класика, лепше приколица ради него на класичан погон.
 
Zvao sam ga,vlasnik kaze treba da se zamene lezajevi na rotorima da se stavi nov patos i ostalo je navodno sve ispravno. Lezajeve je dobio kad je kupio tako da oni idu uz prikolicu. Lanac od patosa ima,ali letve nema ni jedne. Tako da racunam nekih 1000e bi trebalo da se ulozi u nju lagano.
 
Питање и какви су ланци, ланчаници и осовине, чим је то размонтирано...
Ножеви на роторима су лоши, морају да се мењају...

Колико сат треба уложити је релатино, јел је цена свега отишла јако горе.

Лежаји на роторима се мењају само горе, доле иду на кућиште, а ти лежајеви су смешно јефтини...
 
Ja se ne bi upuštao u tu avanturu.Ta je svoje videla, rasturena da se remontuje i bataljena jer je to štogod posao kako vremenski tako i novčano.
Inače kada smo kod rotora samo horizontalni dolaze u obzir, imaš dva lanca i 4 ležaja na njima...
 
Daa svestan sam manje vise toga. Videcu kako sutra budem raspolozen,mozda se provozam da je pogledam. Odgovarala bi mi neka veca a da nije mnogo skupa. :D
 
Jako je teško naći prikolicu da joj nešto ne fali, bez obzira na stanje sve su precenjene!Ko ne zna ništa oko njih i kome je prva kupovina izmrkaće ga samo tako.Baća imaš iskustva sa Majevicom pa otvori četvoro očiju.
 
Samo gledaj da nije sređivana, tu je svašta zapakovano i nabudženo.Rođak je kupio sređenu Welgericu, uzeo sam je na poslugu kada je moja stara kapitulirala i kada sam je prao vrelom vodom posle završetka rada skinula se crvena a pojavila zelena farba. 😱😂 Stare nalepnice i sve po redu, nije Welger...
 
Nazad
Vrh