Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Da ni ja ne volim te "sredjene" prikolice. Zato mi ova deluje kao skromna kupovina,pa da je ja izremontujem kako treba. Videcu sta cu jos,ovde kod mene kad kazem sta bi kupi odmah me napadaju... sta ce ti tudji krsevi da ih opravljas...i tako... :D
 
Da ni ja ne volim te "sredjene" prikolice. Zato mi ova deluje kao skromna kupovina,pa da je ja izremontujem kako treba. Videcu sta cu jos,ovde kod mene kad kazem sta bi kupi odmah me napadaju... sta ce ti tudji krsevi da ih opravljas...i tako... :D
Koliko košta ova i koliko si procenio da ima ulaganja.
 
Trazi 3000e za nju. Mislim da ima uloga 1000e lagano. I to sam da je radim. Tata mi je odmah reko da nisam normalan sto kuci pored ispravne prikolice hocu da kupim prikolicu bez patosa... :D
 
A zmajev rasturivac ne vidim nigde. Pre sto sam nasao em nisu bile kompletne ili su bile “zloupotrebljne” em je cena bila paprena. A sad uopste ne vidim takve prikolice (zgodne su ako su njive dalje, kao u nasem slucaju).
 
Posle nekoliko meseci konačno na red za probu i testiranje stiže i ova prikolica za stajsko đubrivo AGL BLASTER B100. Glavni majstor za utovar i razbacivanje stajnjaka biće Direktor Sava koji će sa nama podeliti svoje utiske o prikolici. Posao će biti odrađen uz pomoć dva Belarus traktora, Mtz Belarus 1221.3 i Mtz Belarus 1025 i naravno AGL Blaster B100 ove prikolice za stajsko đubrivo. Detalje pogledajte u videu...
 
Evo kao sto sam i obecao da cu napisati koliko sam platio delove za remont kemperke lanac 10*31 ,2200din duzni metar vijci sa kockama 300din kom spojnica lanca 450 din kom kajla 10*8 400din lancanik prednji 30e kom lancanik pogonski 50e kom obrni okreni cifra izadje i vise od 1000e bez ruku majstora posto sami radimo,delove sam kupio u Kanjizi od jednog dedice ako nekom treba br mogu da napisem ali ne bih nikog da reklamiram
 
izvinjavam se ali ja sam pisao jedno ispod drugog da bude preglednije ali kad objavim ispadne ovako :udri:,ok evo i broja Zrnic Milorad 024-4873237
 
Nazad
Vrh