Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Kakav je kvalitet tih majevica, jeste zadovoljni?
Dobru djubretaru ne mogu uzeti bez 3000e i opet ce biti nesto tipa guma lanac, lancanik, neka letva a sve to kosta. Razmisljam o novoj majevici na povracaj, jeftinije izlazi nego neka polovna..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kakav je kvalitet tih majevica, jeste zadovoljni?
Dobru djubretaru ne mogu uzeti bez 3000e i opet ce biti nesto tipa guma lanac, lancanik, neka letva a sve to kosta. Razmisljam o novoj majevici na povracaj, jeftinije izlazi nego neka polovna..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Kvalitet i nije bas neki ali radi posao,samo treba paziti sa njom ne voli da se pretovara,malo je svilena...Ali cena nove je paprena sad da kupujem novu nikada je ne bi kupio...
 
Vec smo pisali u ovoj temi, neko rece da je oko 5000e.
Videcu da ih pozovem ovih dana pa cu znati tacnu cifru..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Zakon je regulacija trake ja na krone naštimam brzinu naštimam traktorom i gas.
I obavezno imati kardan s kuplungom na prikolici.
 
Ja tacno vidim da se moja muci kad natovarim samo malo preko gornje grede rotora,a vidil ljudi krljaju po pola metra vise i radi sve normalno.
 
Jbg, koliko znam svaka ima regulaciju brzine..

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima ako radi ako nije polomito krone ima dosta položaja.
Baš se da izregulirat a ja kad sam uzeo na početak stavljao pa lanci preskočili.
Pretovarao puno sad manje stavljam
 
Traktorom ne mogu da regulisem posto teram najsporijom brzinom a hocu malo jace da nadubrim
Tvoja prikolica,radiš kako misliš da je najbolje.Ja sam izneo samo moje mišljenje.Ove godine smo stradali sa osovinom,španerom,odstojnicima.Nakon toga izneto 20 prikolica kako sam napisao i radi kao singerica.To što ćeš terati duže par minuta,ne znači ništa a čuvaš prikolicu.A i ne valja baš jako nađubriti da se ne vidi zemlja.Svako radi kako hoće dok ide.
 
129956519_854208415316277_6661310300997426789_n.jpg

I danas smo malo radili,a majstor sa JCB-om me stalno testira
 
Gledam ovih dana prikolicu za stajnjak da malo odmorim ruke a pokidam zivce kako mi neki vlasnici prikolica objasnjavaju ,imam par pitanja.
Dva reda lanaca ili tri reda lanaca ?
Uspravni rotori ili vodoravni rotori?
Za novu zvucnu marku nemam pare a i nemam posla oko 20 rasturaca po 5 t godisnje .
Majevica mi puno para a ne deluje mi kvalitet u sustini prikolica radi sa nagrizajucim materijama a upitan je kvalitet gvozdja i farbe . Trenutno pogadjam Kircher 5 t 2000 godiste 3 reda lanaca dva reda vodoravni rotora 2800 e
I onu Tehnostroj gore sam objavio oglas deluje mi ocuvana prikolica ko nova trazi 4700 e
 
Ja sa majevicom jos nisam imao nikaklav problem .Ali farba im je ocajan. jos zelena kako tako ali crna nikakva sva je otpala posle prve upotrebe
 
Kod vas prikolice skuplje nego kod nas.
Koju god sa uzmeš treba gledat da nije razderana.
I da imaš dijelove za nju.
I ja ne radim puno sa svojom pa sam imao problem s preskakanjem lanaca.
Novo je novo ako se ima.
 
Nazad
Vrh