Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

IM

Evo i kod nas stiglo pojacanje.3,2t korisne nosivosti,registrovana,zamenjeni zadnji lacnanici,osovina i lanci...inace prva masina u nasem dvoristu,pa skoro od mog rodjenja.Svaki savet je dobrodosao...
 
Jeste kolega to je ta.identicna je kao moja kikinda,3,8 sa 1,8.to mi je bilo bitno da ne bude manja od ove sa kojom smo ranije radili,a da ne bude ni prevelika da ne mucim traktor,iovako je jadan izmucen.
Zahvalio bih kolegama Steva44,Milan971 i Pocerina na pomoci pri izboru.:ppozdrav:
 
2iu7pya.jpg
2yzjz2g.jpg
2hmg0vq.jpg
2hmg0vq.jpg
2jd1hs3.jpg
73mrh2.jpg
Evo i ja da se malo pohvalim,kupili smo pre neki dan prikolicu za rasturanje djubreta marke Mengele es 45 vr,nosivost je 4,5t,mogucnost pokretanja poda i u napred,ima da se ulozi ,nastavci,da se ofarba i zastiti,lezajevi ,ali kad je sredimo bice kao da je izasla iz fabrike,ako neko ima slicnu prikolicu molio bi da mi kaze ako ima neke boljke i tako slicno,hvala unapred.
29kuk1s.jpg
 
Marka joj ne valja,odmah me podseti na onog nemačkog nacistu doktora iz II sv.rata što je mučio i kasapio ljude.Samo da ovo nevide oni iz ambasade Izraela.
 
Placena je 1500 evra,a gledao sam bas i po stranim forumima da je marka veoma cenjena,danas firma postoji pod nazivom Lely(Lely,welger,mengele grupa)
 
Jel nije malo pretovarena?kod mene cim je malo vise od rotora natovareno lepi se na onu gredu iznad rotora i kako traka ide tako se sve vise nagomilava na toj gredi?
 
Nazad
Vrh