Prikolice za rasturanje stajskog đubriva

Imam pitanje u vezi prikolcia za djubre,da li su bolje sa uspravnim rasturacima ili kad su rasturaci popreko i kakve su mengelove prikolice za rasturanju djubreta.
 
Misljenja i iskustva o ovakvoj prikolici?Okvirna cena?Nosivost je 3t.

t5hcf7.jpg

24b43d1.jpg
 
Sve je to slicno_Ova malo uze baca ali zavrsava posao ako je u ispravnom stanju.Malo joj je ruda poduza pa treba i malo jaci traktor ako se radi u brdu.
 
Momci imam jedno pitanje, trebam da menjam lance na prikolici jer su se previse razvukli i to nejednako pa ih nemogu samo skratiti, e sad me interesuje posto su lanci klasicni, dali moze da se uzme obican lanac iz gvozdjara ili moram traziti bolji kvalitet, i gde bih ga mogao naci da kupim. Unapred zahvaljujem.
 
Momci imam jedno pitanje, trebam da menjam lance na prikolici jer su se previse razvukli i to nejednako pa ih nemogu samo skratiti, e sad me interesuje posto su lanci klasicni, dali moze da se uzme obican lanac iz gvozdjara ili moram traziti bolji kvalitet, i gde bih ga mogao naci da kupim. Unapred zahvaljujem.

NIPOSTO obican lanac, To mozes staviti samo ako ju prodajes pa ides nekog zajebat. Na prikolicu ide kaljeni lanac i on je oko 5€ po metru.
 
Bobo. Neprodajem, izmenjao sam joj sve lezajeve sad mi ostali lanci i bar da budem miran sa njom, inace prikolica je CRONE. Nego gde naci takve lance ovde kod mene.
 
Gdje da nabavis lance za Krone ce ti reci neki od clanova iz Srbije...

Ja sam na mojoj SIP mjenjao lance, plastike i komplet sarafe ovog ljeta i kisa me zeza nikako da izvezem stajnjak, prikolica jos nije ni isprobana "pod teretom"...
 
Firma mikron mislim da su iz siriga ako se ne varam ima kvalitetne lance,cena varira u zavisnosti kolika ti je nosivost prikolice i spram toga ide jacina lanaca,iz nemcke se uvozi..drugar stavio pre 4 sezone,cesto je u pretovaru,radi kao sat..
 
Jos jedan plus za Mikron. Mi smo stavili isto na tehnostrojku 4t koja je non stop u pretovaru i radi odlicno. Ne otezu se, uradila je oko stotinak tura do sada, videcemo kad uradi jos koju stotinu tura, ali mi deluje jako kvalitetno.
 
Moja tehnostroj ove godine napunila 30 leta,i lanci su za menjanje mada mogu jos malo,a to su hiljade tura..e takvi nam trebaju,a mislim da ovi iz mikrona zadovoljavaju standarde...ja sam moje lance upropastio jer su mi srafovi bili losi pa pucali i onda se letva popreci i napravi rusvaj,pocne da preskace i tako dalje..pa istovaraj vilama..al znate uglavnom svi kako to vec izgleda..
 
Jos jedan plus za Mikron. Mi smo stavili isto na tehnostrojku 4t koja je non stop u pretovaru i radi odlicno. Ne otezu se, uradila je oko stotinak tura do sada, videcemo kad uradi jos koju stotinu tura, ali mi deluje jako kvalitetno.

Koliko si platio lance u Mikronu po duznom metru?Da li imaju i one "kandze" sto hvataju lanac ispod valjaka koji razbacuju ako me razumes?
 
Nazad
Vrh