Preporuči film

Nema tu spasiba, nego kada prođe ovo čudo, stiže ti sanitarna inspekcija! Da vidimo mi u kakvom stanju su te kobaje, kulen, adidas slaninica i slično

A ponećemo domaću kajsiju u flaši da se to malo i dezinfikuje
 
Ne znam da li je zabranjeno deljenje linkova koji vode ka drugim forumima. Ako nije, postaviću link.
Potražite taj film na balkandownload forumu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ja sam imao Brigadu u kompu ali izbrisao kada sam pogledao, gde sam skinuo pojma nemam bilo je davno.
 
Са скоро месец дана закашњења - "Бригаду" можете да скинете са "Рутора": http://rutor.info/search/0/16/000/0/бригада

Него, у ове дане празника решио сам да направим изузетак и уместо серија које гледам, одгледам и неки лак и питак филм и игром случаја скапирам да постоји четврти наставак франшизе "Људи у црном":


Да не дужим - 'бем ти, ал' су регресирали (у супротном смислу од прогреса, напретка)! Било је филмића које сам одгледао на рачун старе славе претходних наставака и оценио са "Пааааа..... 'нако...", али ови последњи "Људи у црном" то, IMHO, никако не могу да домаше ни до такве оцене. Ако можете, обиђите филм у широком луку.
 
Ogledao Greyhound. Odlično mi je legao film, muzika je odlična, posebno u bitnim trenucima. Jedino što je vreme proletelo, mislio sam da će biti još bar pola sata akcije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ogledao Greyhound. Odlično mi je legao film, muzika je odlična, posebno u bitnim trenucima. Jedino što je vreme proletelo, mislio sam da će biti još bar pola sata akcije.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Gde si gledao? Na netu ima samo budjavi biskopski snimak koji ne želim da gledam i pokvarim iskustvo. Gledao sam trailer i izgleda da je Tom Hanks uradio dobar posao. Takodje izgleda da ima gomila komjuterske animacije koje poslednji 12 god totalno upropaštavaju filmove.
 
Nazad
Vrh