Preporuči film

Zašto skidati sa Torent sajtova kada ima more sajtova za on line gledanje filmova i serija.
 
Ja recimo imam problem sa tim online sajtovima.Loša kopija snimana u bioskopu,loš protok,reklame koje me ubijaju.Naravno koristio sam i pocorne koji je fantastičan ali nema baš top filmova.Sada više neće na linixu ali mislim da za windows još uvek radi.Većinu filmova skinem sa torentom jer postoji mogućnost da biram kvalitet videa.prevode skinem sa podnapisi,ako ih tu nema nema nigde.Samo mi nije jasno zašto toliko zazirete od torent fajlova kada mnoge stvari koje su legalne ,tipa softvera idt.jedino tu mogu da se skinu.Ja koristim linux pa je sve legalno što se softvera tiče.

Dali kršim pravila foruma ako ne postavim direktan link ka torent sajtovima neko ka mondo portalu?To me zanima.

Gledao sam the martian.Fantastičan film u svakom smislu:ppozdrav:
 
Online gledanje filmova u vecini slucajeva kvalitet nula...
Trenutno koristim popcorn a sto nema tamo dok ne izadje kvalitetan torrent ni negledam

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока
 
Na žalost u ovoj zemlji je zakon tako rešen da za sadržaj odgovara vlasnik sajta/bloga/foruma i iz tog razoga ne može direktna promocija piraterije. Kada se zakon promeni da korisnici koji postave nešto budu odgovorni za to, tada će biti slobodno postavljanje.

Dok se ta promena zakona ne desi, ovde ne može promocija. Linkovi ka listama filmova na drugim sajtovima mogu da se postavljaju.
 
Зашто скидати са торената? Зто Матићу што скидам филмове од 8-9ГБ и веће, да би био што бољи квалитет док их гледам. У последње време чак и веће ,јер су само они у донекле ХД квалитету. Шта подразуемвам под донекле ХД квалитет, па слика која ти буде скоро преко целог ТВ или монитора. Све остало је рип и не заслужује да буде гледано што се тиче мене. Довољно је да видиш колика је величина тог рипа и ни један није 1920х1080, већ су обично 1200 и нешто са 500 и нешто што је далеко од ХД а зову се ХД...

Зато више не гледам филмове онлајн...Серије могу да гелдам али илмове никако....
 
:haha:
Kako da ti pomognemo kad nam zabranjeno a nije ni po pravilima foruma.Gledaj online ko svaki prosečan srbin i uživaj.:ppozdrav:Mada nema razlike piraterija je piraterija i oline i torent.

Nemojte brkati babe i žabe, samo korišćenje torrenta nije piraterija,skidanje besplatni igrica i softwera preko torrenta ne spadaju pod pirateriju,ono što je komercijalno spada u pirateriju.
 
Galicije ti k'o Jaračka baba.Sve kontra.Vidiš da dosta ljudi ima problema da pronađe neki noviji film i odgleda ga.Još im fali da traže neki dobar torrent sajt pa da instaliraju program za skidanje sadržaja sa torenta pa da traže dobar prevod koji neće žuriti,kasniti,bagovati i gubiti se kroz vreme trajanja pa da raspakuju taj prevod ako je u Rar ili nekom drugom formatu pa da ga uploaduju u plejer...Ovako im je najprostije tj.preko nekog on line servisa gde ima dosta dobrih izbora a isto tako i kvaliteta uključujući i HD.
 
Poslednja izmena:
Zašto komplikovati kada može dosta prostije a nemaju svi brzu internet vezu da skinu nekoliko GB sadržaja za kratko vreme.
 
Mislis da nije potreban dobar protok da bi se online gledao film? Nikad nisam gledao online, pa zato pitam. Obicno uradim sve kako si ti gore opisao i prebacim sve na flesku pa na tv gledam laganica.. Jos jedna stvar za one kojima nece prevod automatski da se pusti.. Prevod mora da ima identican naziv kao i film, znaci oba fajlova moraju da budu identicni, samo je jedan .avi (film), a drugi je .srt(prevod) ili .sub.. To vazi za tamo gde automatski prepoznaje prevod znaci televizor ili windows media player,,
 
Колико новији матићу. Ако мислиш на ове најновије који се врте по биоскопима тешко да ћеш наћи на торетима или пак на тим онлајн порталима за гелдање филмова. Све што ваља се чека по два три месеца да изађе. Оно што је пред нову годину пуштено на торентиам све ти је у CM8 формату или за критичаре. Нису лоше слике, али је слика максимално сасечена јер би се видео жиг који каже, ово је филм за критичаре молимо да га вратите власнику (наравно на енгелском језику).

Ја сам само рекао да ја и даље скидам са торената оно што хоћу да гледам а да је високог квалитета. Друга битна ствар је да често, ако хоћу онлајн да гледам неки филм нема довољно пирова и онда филм сецка или неће да се очита. Зато ме не мрзи да оставим да се нешто скине преко ноћи па га онда натенане одгледам. И ко бре данас има спор интернет када је основни пакет у телекому 10мбпс па навише, мислим да је преко кабловксих још и бржи. То ти је довољно да филм скинеш за веома кратко време...

Још да додам ово јер смо зашли дубоко ван теме, а то је и сам избор плејера за пуштање филмова. Пробао сам море тих плејера и најбољу репродукцију снимака и звука има убедљиво ГОМ, за њим иде ВЛЦ, па онда КМ и остали...међутим ко хоће и воли да се игра са свим и свачим (титловима, величином слике, подешавањем кашњења тоан и са говором у филму...) ВЛЦ је број један. Ал ито захтева добро познавање рада у тим програмима што јелте многи и не знају и не треба да се оптерећују с тим.

Значи ГОМ плејер је по мени најбољи избор за све кориснике који пуштају јелте филмове са компа, које су пре тога скинули јелте са торента......



Омражених осам од Тарантина је одличан
имате такође новог шерлока
фантастичан филм
 
Да препоручим за гледање филмова BSplayer, да се не цимате са тражењем превода, он сам то одради.
 
Nazad
Vrh