Prelazak na XenForo

Sad sam skontao da kad hoces da otvoris temu ne moras da ides od prve strane,samo kliknite na vreme kada je bio poslednji odgovor i odma odvede na poslednji post.
 
Imam problem sa novom verzijom foruma i tapatalkom ,nema sanse da se nakacim , svake dve sekunde vrti "connecting to server.."
Da li jos neko ima problem ?
 
Da sa tapatalkom postoji neki problem, a on će se rešavati tek za vikend ili početkom sledeće nedelje.
 
Meni i dalje na desktopu radi precica davno kreirana, koja me vodi ka temama koje pratim. I kada se otvore, odmah mogu da kliknem na poslednju stranicu te neke teme tj sve je ok.
Ili se jednostavno klikne na> Sta je novo, i to je zapravo ova moja davno kreirana precica.
 
1. koristim Google Chrome i dio teksta je na engleskom (crveno uokvireno na slici). Mogu taj tekst prevesti, ali prelaskom na novu stranicu opet prebaci na engleski.
2. hoće li se omogućiti ubacivanje datoteka kao prilog direktno iz računala, bez korištenja nekog od servisa?

 
Ovde je predstavljeno kako promeniti jezik na forumu, a verovatno može i negde u profilu da se odabere.

Vidi link


Što se tiče postavljanja fajlova u sklopu foruma, to se neće raditi, objasnio sam na linku ispod, da se ne ponavljam.


Obe poruke su napisane u ovoj temi, a linkovi su za one koje smara da sve prelistaju.

Što se tiče datuma koji se koriste za pristupanje temama, moram malo pogledati o čemu je reč.
 
Ne znam ljudi, ali meni je ona predhodna osnovna verzija bila savrsena. Postoji li mogucnost za nas koje ne zanimaju "unapredjenja" da se vratimo na staru verziju?
 
Ova verzija je više prilagođena za mobilne telefone.Sasvim je ok.Prethodna verzija je savršena za desktop računare.
 
Polako malo, sada seradi na funkcionalnosti, nakon toga ćemo rešavati izgled.
 
Da li može da se namesti da se pretražuje tema koju trenutno gledam. Npr. u temi sam Soja 2019. i hoću da pretražim moje postove iz te teme da bih video datum kad sam sejao soju (ne pamtim kad znam da imam zabeleženo na forumu :)).
 
Kao da neko uzme sad recimo sajt "polovni automobili" koji je najbolji i nacisto izmeni preko noci. Sve to uz obrazlozenje da nije moguce dalje unapredjenje pa onda ajde da ga upropastimo pa sve iznova. Jezim se i na samu pomisao da nekom tako nesto padne na pamet.
 
Ide to ljudi samo što je opcija praćenje trebala biti dole pa moraš peške gore.Isto ide,čak i brže.Verovatno će to merodavni malo i utegnuti ali otvara teme u sekundi.Moram malo da hvalim da ga ne kudimo svi.::svaka cast::
 
Admine,
zahvaljujem na odgovoru. Prolistao sam cijelu temu i promijenio jezik.
Jako me žalosti odluka da neće biti omogućeno (n), jako praktično, izravno postavljanje slika (kao datoteke). Na HR forumu koji je također prešao na XenForo je to super riješeno. Jednostavnim klikom na dugme "priložite datoteku" bira se ista na mobu ili računalu, a prikaz može biti u dvije varijante (sličica ili puna veličina).

 
Nazad
Vrh