Prelazak na XenForo

Trebaće malo vremena da se čovek navikne. Preko telefona je trenutno haos.
 
Na vrhu "Home" stranice su bile "prečice" za razne delove foruma... npr. voćarstvo, stočarstvo... to mi na prvo korišćenje ovog novog foruma fali.
 
Meni je sve ok, malo stvar navike neko vreme, u mom slucaju 10 minuta, podrzavam unapredjivanje servisa i lepse mi izgleda, nego stvarno ako nema link do poslednjeg NEPROCITANOG posta na pracenoj temi onda bzvz jako.....
 
Na sve se može naviknuti, ali ako ne bude onog pregleda od poslednjeg nepročitanog posta biće jako teško pratiti forum. Ja sam forum pratio isključivo preko te opcije. Zapravo samo sam to koristio od svih mogućnosti koje je forum pružao, i sad bez toga je uh...
 
Sad sam tek uspeo da se prijavim i mogu reći da je predhodna verzija bila neuporedivo bolja u odnosu na ovu sad. Sve je bilo preglednije i jednostavnije. Nisam zadovoljan uopšte. Možda se naviknem,mada ne verujem...
 
Na staro se nećemo vraćati jer se prestalo sa održavanjem tog projekta.

Predviđeno je da se slike i dalje ubacuju preko fotkice ili sličnih servisa, ako naćemo neko dobro rešenje primenićemo ga ovde.

Tapatalk je predviđen da se koristi, ali će se na tome raditi tek u drugoj polovini vikenda ili za sledeći vikend.

Trenutno je u toku sređivanje spamera koji ostavljaju spam na forumu, što bi trebalo da se redi tokom dana.
 
Poslednja izmena:
Praćene teme sada nisu podebljane u kojima ima novih postova kao ranije i nisu posebno izdvojene.Ovo je po meni neka obojenija verzija u odnosu na staru gde smo se lakše snalazili.Valjda će vremenom biti bolje.I recimo ovaj moj post se ne prikazuje u temi.
 
Nazad
Vrh