Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Treba mi (ne trenutno) prednji utovarivač za utovar žitarica, sa kašikom širine oko 2m i da može da sipa u kadu. Da li tako nešto postoji i koliko košta ?
 
Postoji i košta lepo da se namontira na određeni traktor sve šraf na šraf bez budženja, pogotovo ako je traktor novije generacije.Skupi su i sami alati jer ne dolaze uz utovarivač već se kupuju posebno.
 
Требаће тегови назад. Иначе ће брзо задње гуме оћелавити.
Prednji teg od 1t ide pozadi na poluge. Bilo bi mu previse da ga ne skidam :) Ostalo mi je jos da povezem negde struju za treci par creva (posto ova kasika kipuje) jer nisam montirao dzojstik koji je dosao sa njim nego koristim ovaj na traktoru. Hteo da iskoristim ono zuto ili zeleno dugme, ali ne ide.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Za sada mislim da mi treba samo kašika za žitarice (mislim da treba da ima neku gumu sa donje strane). A i ona se može kupiti da nije u originalu.
Koliko da planiram da če me koštati bez alata ?
 
Ja sam gledao u AP kasiku za rusa,ta veca je bila negde oko 8000e,ali ne moze da sipa u kamion,morao bi da kupim puzni transporter.
Na kraju smo uzeli polovan telehender.
 
Ja baš hteo pitati jeste sigurni da traktor može da dohvati preko kade da sipa,jel kad gledam i telehendler treba dosta da ispruži ruku...
 
Nazad
Vrh