Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
Prnjavor03...ne pricas mu za sta hoces delove.Prvo na papir nabacis sta ti treba,i polako trazis po otpadu.Kad sta nadjes tad i uzmes.
 
Jel čemu ovaj utovarivač i koja je njegova realna cena



20juat.jpg
 
ja takav koristim već 7-8 god. prvo je bio na 539 sad aje 560. očistim dva tri ovčarnika godišnje i natovarim preko130 prikolica đjubra od 4 tone,a cena do 800 ura ako je u ekstra stanju pa nadole
 
Hvala, čovek traži za njega 450 Evra samo ne znam da li ima kašiku a to mi treba najviše ,jer imam neki plac za raščišćavanje pa bi ga tu uposlio a inače išao bi na MTZ 52 ,pa mi se učinilo da je malo slabe konstrukcije, koliko tereta otprilike podigneš sa njim?
 
ima čovek u selu takav na MTZ 52 već 30 godina i ništa mu nefali jedino je potrošio zube na vilama,ovome na slici fali još cev koja se šrafi ispod traktora i nosači što se šrafe ispod blatobrana
 
Nije to tako loše,jedino da je mogao ići još malo prema kabini nekako mi je previše isturen prema napred.
 
Ma verujem ja njemu , ja samo pitam da li je probao? Nama je majstor lepo ubacio utovarivac , ali je mogo jos nekih 10cm da ide unazad. Ok ni majstor nije bio mnogo iskusam sa time, sace da zna za sledeci put.
 
pozdrav za sve.. kupio bih prednji utovarivac za Rusa treba mi za podno skladiste. ili neki traktor koji vec ima kasiku. da li zna neko na sta bi trebalo da obratim na paznju pri kupovini? koji su se dobro pokazali modeli. hvala..
 
vidjao sam po oglasima te ruse starijih generacija sa komplet kasikom i sve to,za neke male novce,pa bih pitao da li se moze menjati kasika po potrebi i staviti neke vile za istovar paleta do 1 000kg?skraceno da sluzi i kao neki mini viljuskar?i kakav je princip rukovanja sa tim?mehanicki ili sve lepo na dugmence :osmeh:
 
Nazad
Vrh