Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
ako me pitas koji je kod mene traktor onda je to case 4220 ma i nije bas puno mali ima solidnh 75 k.s.
 
ma ja sam na svom traktoru imao konzolu ali sam uz ovaj utovarivac dobijo i njegovu kozolu pa sam od dvije sastavijo jednu

jel za koji traktor je bila predvidjena konzola sta ti je ostalo od te stare,ako je nisi puno isjeko mozda bi godilo sta na moj utovarivac,jesil ga probo u radu kako se ponasa
 
bila je na internacionalu samo neznam oznaku znam da je bijo1983 g i da je imao 80 ks. ostale su mi donje konzole konpletne i jos nesta za ispod traktora, trebao bi ti slikati da vidis, ma radi utovarivac ko "singerica"
 
zdravo svima, potrebne su mi neke informacije ili neka iskustava oko mog problema, ustvari cuo sam u mom kraju ima jedan covek prednji utovarivac za maseyferguson 133 to je ona starija verzija traktora pa me zanima da li to moze da pase na imt 539 ?? da li je neko imao takvo iskustvo ili da li je cuo nesto u vezi toga ?? i zanima me zna li neko uopste kako se to montira na imt 539 ? unapred hvala pozdrav...
 
jel neko zna sta detaljnije da objasni u vezi "soft drive" , tj dali se upotrebljava u radu ili ....
 
"aleksandaraco" daj koju sliku pa cu ti reci,ali bi u savakom slucaju trebalo da odgovara kacenje,jer skoro svi stariji modeli odgovaraju u sraf...
 
Aleksandarco ako i nepaše nešto nije to nikakav problem da se prepravi, malo brusilica malo aparat i gotova stvar, ako nisi vičan tim majstorijama nađi bravara tu kod tebe i reci mu šta želiš i eto utovarivača.
 
2957381-2739.jpg
dali bi vaki samo da je jos malo jaci mogao dignuti 500 kg
 
ja sam razmisljao da napravim malo jacu za utovar trupaca na prikolicu(ima ih i preko 1000kg),samo sto bih onde gde je prikacen gornji deo hidro klipa, napravio ugao od 30° tako da moze da se sklopi do kraja,i da mi ne smeta u voznji...
 
Interesuje me da li bi neko mogao da mi kaze gde mogu da nadjem prednji utovarivac za rakovicu ili ferguson?
Gurao bi(ne tovario) zrnastu robu sa njim.Da li mi se isplati da to sam pravim
Unapred zahvalan
 
Evo mog zadnjeg utovarivaca, rucne izrade.
Pravljen je za fergusona, tovari stajnjak, trupce,,, bez problema.
Od ove godine kacim ga za veci traktor.


15857k7.jpg
 
Interesuje me da li bi neko mogao da mi kaze gde mogu da nadjem prednji utovarivac za rakovicu ili ferguson?
Gurao bi(ne tovario) zrnastu robu sa njim.Da li mi se isplati da to sam pravim
Unapred zahvalan



spacer.gif
Prednji utovarivac

za IMT-533/539 sa kasikom i vilama

spacer.gif
1700 €
Telefon: 062/16-60-433
ovo sam nasao u oglasima ako mislite da je reklama brisite
 
Ovaj utovarivac , na ovom Fergi je bas lep. Nije da se mesam ali cena je realna .
 
Nazad
Vrh