Prednji utovarivač i zadnji utovarivač (kašika)

  • Začetnik teme misasumadianc
  • Datum pokretanja
ja imam krugerov nekacki izaso me je 3,500 evre kupio sam ga pre 3 godine .zakacis ga za 3 sekunde .kaci ser ko prikolica okrece se za 360 stepeni tako da digod stanes kod djubreta dobro si stao kravu od 600 kila dize ko od sale.imo sam neki crkavanja .mislim krava pa sanjim dignem pa u sinternicu .Posto neznam da postavljam slike to mi cerka radi ima slika na fejsbuku ,,jovan,brzic...Stvarno je strava utovarivac vredi ,svaku paru pa ako neko razmisja sta da uzme ja bi mu ovo preporucijo ili neki slican na taj sistem prave.ih i francuzi mislim slicne na taj sistem ali su tanke nekako cevi zato bi preporucio nemca .kad mrzi da ga pomeram sa traktorom samo stisnem vile dublje.i podignem ga i zanesem,naravno pazim da neiskezacim kardan ,,preporuka samo jast da je malo vise para ..al vredi. POZDRAV..
 
evo slike samo napred imam siljak.slikacu sutra kako radi treba da istovarim jednu prikolicu
15q9rth.jpg
 
Jel ima neko da je pravio ruku za džambo vreće,ja planiram da pravim nazad,kačenje u 3 tačke,da stavim na devedesetku,šta mislite?
 
ja mislim da je ovo jako jednostavno,samo treba tako napraviti da pase visina(kupis gajbu piva i napravicemo za dan) :osmeh:
119b6oh.jpg
 
daleko su vile(šiljci) džambo vreća je teška preko 1000 kg,trebalo bi napraviti nešta kraće sa pomoćnim klipovima
 
Nazad
Vrh